Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Amortyzator <KUPIE>

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Amortyzator <KUPIE>

    Tylny w stanie nadający się.. do regeneracji. Zakładam, że prawie wszystkie nie były serwisowane od wyprodukowania. Tak wiec określenie, ze był w moto i dział mnie nie przekonuje. Mój też działa ale nie tak jak bym chciał. Może być bez sprężyny.

    tel 692107599 lub pw/mail.

    PS. Tak, cena gra role. Np jakbym chciał wydać 100- 150zł to takie po kilka lat wiszą na aukcjach.

    Opcja druga to wymiana za trójkąty czachy. Albo boczki na chłodnice też do naprawy.

    #2
    Prince, gdzie zamawiasz sprężynę?

    Komentarz


      #3
      Nie zamawiam. Jeszcze. Ale akcja nie jest odwołana. Po prostu muszę mieć więcej czasu a przez najbliższe dwa miesiące sie nie zapowiada.

      Komentarz


        #4
        Właśnie jestem w trakcie remontu mojego amora. Sprężynę zamawiałem z Włoch, bo to jedyna opcja na dostanie dedykowanej do dużej Tenery.
        Jeśli Ci się nie spieszy, to jak odbiorę wyremontowanego, to drugi mogę Ci oddać za przysłowiowe piwo i przesyłkę.
        Siedzi w nim już trochę sprężyna, ale sam amortyzator jeszcze trzyma parametry.

        Komentarz


          #5
          Lochocho.. Temat do zamknięcia już dawno. Amor zregenerowałem swój.
          Dla forumowych archeologów info- Sprężyna jest niedostępna w ASO. Nowych zmieników brak. Ja dobrałem ( a właściwie Peekaes ) używkę z 750 + regeneracja i jest miodzio. Inny motocykl.

          Komentarz

          Pracuję...
          X