Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kask na czarne :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kask na czarne :)

    Jak w temacie.
    Potrzebuje opinii na temat kasków. Szczękowe i nie szczękowe.
    Rady, firmy które fujowe a drogie Które tanie a zajebiste.
    Budżet do 1,5tyś.
    ...tylko silnych los obdarza hojnie...

    #2
    Ale znaczy się że co, będziesz teraz woził drugi kask ze sobą?
    Osobiście mam drugi kask co ma niby być "na czarne", w razie gdybym się z kobietą chciał przejechać. Mój kilka razy był wietrzony, baby raz (przewiozłem ją na Hel). Leżą w pokrowcach na szafie i kurz zbierają, w kasku bez daszka czuję się jak wata cukrowa na słońcu
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      Nie... to nie dla mnie Ani też nie jako zapas.
      To ma być na prezent. Dlatego chcę zebrać opinie, co by nie kręcić się ja żyd po pustym sklepie.
      Chodzi o to żeby być dobrym doradcą przy wyborze.
      Także im więcej opinii tym lepiej. Człowiek będzie mądrzejszy i będzie mógł poszpanować wiedzą
      Wiem, że kask to indywidualna sprawa. Ale dobre doradztwo przyjaciela na wagę złota
      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

      Komentarz


        #4
        Ma być cichy? Lekki? Średni? Ma mieć pinlocka? Ma mieć blendę? Daszek? Ma mieć zajebistą wentylację?
        Jakiej postury jest jego przyszły użytkownik?
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Siema Giani, uzywam HJC Rpha 10+, wygrał w teście integrali z droższymi kaskami. Jest to kask sportowy, cichy, lekki i super wygodny.
          Dwie szyby, pinlock. Zapłaciłem w promocji koło 1200 bo nie chciałem dopłacać za grafikę.
          Jeździłem w shoie xr 1100 i to badziewie jak za te pieniądze, używałem Arai rs, nie napiszę, że lepszy od HJC, na pewno droższy (x2).
          Z wynalazków, sprowadziłem Bell M4R, bajka ale musiałem sprzedać bo rozmiar US był inny niż powinien, kupiłem HJC (mam jeszcze starego FG14) i polecam. Za tą kasę nie ma lepszych.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
            Siema Giani, uzywam HJC Rpha 10+, wygrał w teście integrali z droższymi kaskami. Jest to kask sportowy, cichy, lekki i super wygodny.
            Dokładnie ten kask miałem na myśli, ostatnio go przymierzałem przy okazji oglądania innych kasków i wpadł mi w oko.
            Ale mój wybór i tak padł na Shoei Adv.
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              Jakiej postury jest jego przyszły użytkownik?
              Myślę że ... zgrabnej i powabnej....
              Jeżeli szczękowy(podnoszona szczęka) też, to Schuberth C3 ... tylko wtedy ciężko będzie się zmieścić w budżecie. Integral -kiedyś chorowałem na Shoei Qwest - zaje..ście wygodny

              Komentarz


                #8
                Oooo to mi chodziło
                Już mi się podoba
                HJC znam muszę sprawdzić tego Shoei. Jeździłem kiedyś w szczękowym Shoeie ale mnie osobiście szczękowce jakoś nie kręcą.
                ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                Komentarz


                  #9
                  Jakieś jeszcze propozycję ?
                  ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                  Komentarz


                    #10
                    Shark S900, dupy nie urywa, ale też nie jest najgorszy:
                    - cichy do 120 km/h
                    - wygodny, możesz spędzić w nim cale dnie i nic nie uwiera, nic nie boli
                    - pompowane policzki pozwalają go dopasować do głowy
                    - wentylacja, jest, działa
                    - mam wersję z antyfogiem, działał przez 3 sezony, ale są wersje z pinlockiem

                    Komentarz


                      #11
                      Nolan N104
                      Super wygodny, a że szczękowy, to tylko zaleta - mając katar mogłem się o tym przekonać

                      Komentarz


                        #12
                        Moj plecak jezdzi w N104 - zajebiste w nim jet to, ze szczeka chodzi na mimosrodzie i dzieki temu nawet jak jest otwarta to nie sterczy w gore (bardzo) i nie lapie powietrza (no i mozna ja tak zablokowac - certyfikowany JET) i to, ze ma gigantyczna szybe - widac czasem wiecej niz by sie chcialo ;-) z wygoda, to akurat kwestia indywidualna, to nie ma co pisac, trzeba mierzyc.
                        Ja jezdzilem w Cabergu Tourmax (czyli Duke z daszkiem) i w porownaniu do Nolana na minus wypada sterczaca w gore szczeka (po otwarciu).

                        Teraz mam integrala, ale za krotko, zeby sie wypowiadac ;-)
                        Pzdr!
                        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                        Komentarz


                          #13
                          Jeżdżę w shoei qwest i mogę śmiało polecić.
                          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X