Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tulejki miski olejowej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Tulejki miski olejowej

    Cześć.
    Mam kłopot. Po zdjęciu miski olejowej mam w niej 3 tulejki z oringami. Jedna z nich jest nieoryginalna i nie mogę znaleźć jej numeru ani wymiaru.
    Na schematach wygląda to tak:
    1.jpg
    A na schemacie "zakupowym" tulejka ma numer 31. Ale niestety jest tutaj babol, bo to jest tulejka, która jest przy filtrze oleju (między pokrywką filtra a miską olejową, a nie miską a silnikiem). Ta przy filtrze nie jest w ogóle zaznaczona.
    2.jpg

    Serwisówka mówi o 3 tulejach a schemat zakupowy o żadnej, bo 31 jest od filtra oleju. Wiecie jak wyglądają wymiary zaznaczonej? Ma ktoś rozebraną miskę olejową?
    Pozdrawiam, Dawid.

    #2
    Cześć.Udało Ci się coś ustalić odnośnie tych tulejek? Mam podobny problem,brakuje mi jednej-tej która jest w miejscu małej dyszy znajdującej się w misce.

    Komentarz


      #3
      Z mojego doświadczenia wynika że są 3tulejki z oringami,ale nigdzie nie moge dostać tych części.Jedyna opcja to kupno od kogoś kto ma taki motor na częśći,bo serwisy albo nie mają wiedzy,albo chęci.

      Komentarz


        #4
        Myśle, że i jedno i drugie. Ostatnio w sklepie Yamahy chciałem kupić tuleje dolne zawieszenia przedniego (szerokie panewki), które w katalogu Yamachy są razem z lagą.
        Sklep oczywiście oferował całe lagi. Jak im napisałem, co o tym myślę to zadzwonił pan z informacją, że widzi to co ja w katalogu...
        To nic, że 3/4 motocykli z lagą 43 mm ma takie same i wymienne panewki. Może to wiedza ogólna, ale zajęło mi dojście do tego 2-3 dni szukania po internetach.
        Po sklepie firmowym oczekiwałbym czegoś więcej niż wciskania lipy po 30 latach produkcji motocykla, ale zapewne wiedza, że właściciele Tenerek zmieniają panweki, nie lagi nie jest dla nich objawioną.
        Piszę o tym, żebyś miał obraz z kim rozmawiasz po drugiej stronie. Oczywiście porządny serwis powinien znać problem i umieć pomóc.
        Spróbuj zadać to pytanie na forum TDM, myślę, że oni więcej grzebią.
        U nas przy problemach z silnikiem robi się popularnego swapa...

        Komentarz

        Pracuję...
        X