Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

maksymalna opona tył xtz660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    I o to chodzi Już Cię teraz bardzo lubie gdzie to piwo pijemy ? i to chyba koniec dyskusji bo to chyba nie ten dział , sorry ze się rozgadałem.

    Komentarz


      #17
      Witam . wrócę do tematu . A czy taka się nadaje do małej tereni ? miał ktoś taką oponę ? oczywiście tylko na asfalt , 130\80 r17 michelin-t66-130-80-r17.jpg
      Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

      Komentarz


        #18
        O ile dobrze kojarzę, to ten model przestano produkować koło 10 lat temu. Lepiej sprawdź DOT.
        sigpic

        Komentarz


          #19
          To były całkiem fajne opony na czarne, kłopot w tym że już ich nie produkują i najmłodsze mają chyba z 10 lat.
          "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

          Komentarz


            #20
            DOT to ( HB6K 978T ) ( 458 ) jeśli brać pierwsze cyfry za tydzień a ostanią za rok , to ja nie wiele rozumiem które oznaczenie jest prawidłowe. Tak czy inaczej na to spojrzeć to by mi to wyszło na 8lat ?

            Komentarz


              #21
              Michalin,zeszłe stulecie. Wywal to.

              Komentarz


                #22
                Spodziewałem się jakiejś odpowiedzi mniej powalającej na glebę . Ale zeszłe stulecie ??? , może jeszcze ktoś coś podpowie . pytam bo jest do wzięcia i nie wiem co to za fant .

                Komentarz


                  #23
                  Na glebę to powala opona przedstawiona przez Ciebie na zdjęciu. Nie drutuj tylko kup nową oponę 130 i po sprawie.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #24
                    No niestety trzeba będzie, ale nie w tym sezonie bo moja mam nadzieję jeszcze ten sezon obskoczy . pytam fachowców i wiem że tu dostanę dobrą rade a koledze powiem nich sobie z niej zrobi hula-hop . Marcin , jaką Byś mi polecił ? w miarę dobrą i cenowo nie wygórowaną. Potrzebuję bardziej na czarne i szutry, bo w teren mam ale ostatnio bardziej turystycznie śmigam. Więc gdyby moja nie dożyła do końca sezonu , to będę wiedział za czym się rozglądać.
                    Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

                    Komentarz


                      #25
                      Jak bym tak latał to brał bym dla siebie zestaw pirelli scorpion at/90
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #26
                        Dzięki, sprawdzę jaki mają bieżnik , bo mam skorpiona s\t na przodzie i bardzo wyje już przy 60km, urywa się dopiero po 90km. A ogólnie to nie narzekam na nią , nie drze się tak jak inne . trzeci sezon i myślę że jeszcze ma ponad 70%. Głównie chodzi mi o tył, ale jak już się przymierzę to komplet wezmę. Bo zastanawiałem się nad MITASEM E-07.
                        Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

                        Komentarz


                          #27
                          St wyje jak jest już stary i wyząbkowany, tak to dobra guma, mt90 a/t to powiedział bym taki at wśród gum asfaltowych
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #28
                            Byłbyś tak uprzejmy i polecił mi sklep ? Szukam i szukam i rozbieżności cenowe zajebi.te i roczniki też nie młode. Wyślij na p.w . Z góry dzieki wielkie.

                            Komentarz


                              #29
                              Wszystkie opony jak zamawiam to tylko oponeo, jak nie mają to ściągną, olałem druciarzy którzy przycinają na oponie 30-100zł
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                #30
                                Chcesz bardziej ekonomiczne w zakupie opony to weź CST - zjeździłem kilka sztuk i mam już do tej firmy zaufanie (co prawda model C755) ale do Twoich potrzeb może być CST 130/80-17 C6017 65S TL

                                W sprawie CST możesz pisać do ArturS - rozsądne ceny,pewność i pomoc w razie problemu.
                                Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X