Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konserwacja kanapy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Konserwacja kanapy

    Witam , mam pytanie , czym koledzy konserwujecie swoje kanapy ? Moja po zastosowaniu jakiegoś srodka na bazie silikonu który mi zalecił sprzedawca sklepu motoryzacyjnego, zrobiła się sztywna i bardo śliska, aż w końcu zaczęła pękać. zakupiłem inną w stanie dobry+ i nie chciałbym jej stracić zbyt szybko. proszę o dobrą radę . pozdrawiam.

    #2
    Otapicerować na nowo u tapicera który zna się na motocyklówce. W kanapy i opony nie wciera sie żadnych mazideł czy innych wynalazków. Chyba, ze jesteś czorerkowcem. To wtedy każdy element musi mieć osobne mazidełko i ściereczkę.

    Komentarz


      #3
      Rozumiem , wystarczy umyć i tyle . No to muszę odwiedzić tego ,,fachowca" ze sklepu . Nie miałem zamiaru jej picować, z taką ja kupiłem tyle ze była jakaś matowa w miejscu kierowcy a z tyłu była ok. więc spytałem w sklepie czy coś mają. No dał mi coś i zapewniał ze to do kanap,fakt że zrobiła się w jednolitym kolorze ale co jakiś czas to się powtarzało. W końcu zesztywniała i zaczęła pękać, pewnie po tym ,,dobrym specyfiku" .też zastanawiałem jaka mogła być przyczyna bo na innych moto nigdy nic takiego nie miałem. Dzięki Prince za radę .

      Komentarz


        #4
        W temacie obszywania kanapy polecam mx-wulkana - na forum znajdziesz potrzebne informacje.

        Komentarz


          #5
          A cenowo jak to wygląda ? przerabia też na inny profil ?

          - - - Zaktualizowano - - -

          Faktycznie .Obejrzałem sobie jego galerię. Choruję na taką kanapę i więcej niż chyba go odwiedzę prędzej czy pózniej. Dzięki darekd1

          Komentarz

          Pracuję...
          X