Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

XTZ750 Koledzy ratunku kupię boczek prawy przedni łaczący sie z czachą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XTZ750 Koledzy ratunku kupię boczek prawy przedni łaczący sie z czachą

    Cześć

    Przygarnąłem do odbudowy tenere xtz750 i w zasadzie wszystko już skompletowałem następna Tenera uratowana

    od zapomnienia ale... no właśnie ale.... potrzebny mi boczek przedni prawy ten łączący się z czachą i wypełnieniem licznika.

    Chętnie kupie gdyby ktoś miał do odsprzedania, mój jest połamany klejony żywicą itd ogólnie zmasakrowany a cała reszta idealna

    Może być poobdzierany itd, byle nie był połamany i klejony

    mój tel 502 392 374
    Ostatnio edytowany przez clifm; 4360.

    #2
    Cieżko będzie a nawet bardzo
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      tak wiem bo szukam go juz ponad miesiąc i lipa jak cos jest to zazwyczaj natychmiast sie spredaje, no ale - kto nie szuka ten ....

      Komentarz


        #4
        Tutaj robią oryginalne malowanie ale jest drogo jak jasna cholera: http://www.ebay.pl/itm/Yamaha-XTZ-75...4AAOSw9N1Vzzts
        Wystawiają solo te mniejsze to może większy też osobno sprzedadzą.

        Komentarz


          #5
          IMO cena jak za taki produkt, i to jeszcze na "zachodzie", jest mocno przystępna (zakładając, że jest to dobrze spasowane). Zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny za niepomalowane badziewie z plastbike'u.
          Strzelam, że w ASO za te pieniądze w najlepszym przypadku dałoby się kupić jeden duży boczek.

          pzdr, Adam
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Ale za drugie tyle można mieć całą tenerkę ... (mowa o 660)

            Komentarz


              #7
              Owszem, z tym, że nadal nie miabyś sensownych plastików, tylko skarbonkę na kolejne 3kPLN wkładu Słaby interes jeśli chcesz mieć dopieszczone moto.

              Tak mi się przypomniało:
              - to za ile sprzeda pan ten wał ?
              - 1000 zł
              - paaaanie, tyle to ja za cały ten motor dałem....
              - no to szerokiej drogi życzę...
              sigpic

              Komentarz

              Pracuję...
              X