Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zdjęcia plastików - prośba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Zdjęcia plastików - prośba

    Witam wszystkich

    Potrzebuję zdjęcia w dość dobrej jakości wszystkich plastików od dużej XTZ.
    Dokładnie potrzebuję:
    - czacha (widok od przodu i od środka)
    - boczki przednie (tak jak czacha)
    - boczki tył (jeśli nie ma dziwnych mocowań to wystarczy w zupełności tylko zewnętrzna część)

    Będę bardzo zobowiązany jakby ktoś miał chwilkę.

    Chyba, że ma ktoś na wypożyczenie na jakieś 2 tygodnie.
    Zwrócę w stanie identycznym w jakim otrzymam.

    Chodzi mi mocno porąbany plan po głowie, ale muszę najpierw od wirtualnego projektowania
    Ostatnio edytowany przez ramires; 3. Powód: dodanie prefixu
    Ramires

    Wzornictwo przemysłowe, grafika, fotografia, wkurzanie ludzi

    #2
    Jak chcesz podjechać do mikołowa to zapraszam.
    http://www.informatyzacja.com

    Komentarz


      #3
      Jak nie sprzedam ST w niedziele to wpadnij do mnie do Lublińca. Mogę Ci pożyczyć plastiki.
      BYŁA I POZOSTANIE NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI
      YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE 89' CHESTERFIELD


      Ja tu tylko sprzątam

      Komentarz


        #4
        Czyżbyś chciał ubrać "afrykę" w "fortepian"?
        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

        Komentarz


          #5
          Ale dlaczego afrykę - xtz.
          Nie wiem co kombinuje ale czuje że mi się podoba, ja do prawego boczku dorabiam właśnie szpachlą odłamany i zgubiony plastik (wiem że nikt z forum nie kupi mojego motoru).
          http://www.informatyzacja.com

          Komentarz


            #6
            panowie, przebranżowiłem się nieco, dalej motocykle, ale poszedłem w stronę .. laminatów.

            Pomysl na przeróbkę XTZ na wersję rally odpada - za duży koszt przeróbko do wartości motocykla na rynku wtórnym oraz raczej niesprzedawalnosc takiego motocykla.
            Raczej chcę zrobić formy pod oryginały. Materiał na egzemplarze będzie zdecydowanie włókno szklane (nie mata, ale porządnie zrobione z tkanin), ale jak ktoś chce to mogę zrobić z czegoś innego.

            Zając się chcę wyłącznie enduro/cross plastikami, narazie zawalony jestem LC8 i gratami do nich.
            W XTZ750 przednia owiewka jest problematyczna, boczki już mniej, rynek wtórny mało nasycony, a ja póki co trenuję przed odpaleniem produkcji tego - dlatego idę w kierunku najpierw wypożyczenia zamiast kupowania używki - jak będzie ok to wówczas nabędę z czasem komplet na własność a narazie wolę nie ryzykować.
            Jednocześnie oświadczam, że poza nawoskowaniem ich i zabezpieczeniem przy "ściąganiu" formy nic innego im się nie stanie ... raczej ... no, może małe polerowanie aby potem formy nie musieć obrabiać dodatkowo.

            Zac, wrzuć proszę jakiś namiar - zgłoszę się pod koniec lutego do Ciebie.
            Ramires

            Wzornictwo przemysłowe, grafika, fotografia, wkurzanie ludzi

            Komentarz


              #7
              gg 2127740
              tel 602772182
              mikołów centrum
              http://www.informatyzacja.com

              Komentarz


                #8
                A nie interesują Cię plastiki od xtz 660 po 95 r. ?
                „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

                Komentarz


                  #9
                  NO jak byś uruchomił produkcję bocznej owiewki mocowanej do zbiornika w xtz st to myślę że też byś miał trochę zamówień bo jak ostatnio chciałem kupić w serwisie owiewkę to powiedzieli 760euro idioci.
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    I jeszcze na plastiki do xtz 660 z lat 1991-1993 też jest zapotrzebowanie. Mi niestety zostaly tylko plastiki z prawej strony.

                    Komentarz


                      #11
                      Kiedyś (3 lata i 7 dni temu) na allegro napotkałem na ogłoszenie sprzedaży całej ST, spisałem dane z powodu dopisku do aukcji:
                      plastiki- wykonane z laminatu(mam formy i w każdej chwili mogę wykonać następne)
                      tel-502-403-247
                      Gdyby ktoś przetestował ten namiar niech rzuci info na forum czy aktualne.

                      pzdr, Adam

                      P.S. z tego co pamiętam Plastbike robił też boczne owiewki do XTZ ale w.g. opinii były tragicznej jakości (nierówna powierzchnia, nie pasujące dokładnie)
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Plastikbike czy jakos tak dorabia do ST boczne owiewki.Kiedys kupilem dopasowalem do moto ale nigdy jej nie zalozyłem.
                        Bez tej kratki we wlocie i jakosc taka jakas ze sie nie zdecydowalemna załozenie.
                        Dałem za nia 150 zeta.
                        Mogę odsprzedać za 100 przygotowana pod malowanie.

                        Komentarz


                          #13
                          jeśli potrzebójecie plastików do st na plast bike ja tam kupowałem

                          Komentarz


                            #14
                            ramires - jak tam ten pomysł z plastikami - ja od wczoraj potrzebuje czachy i lewego noska ;( ale do 660 93'. Przydała by się produkcja takich zastepczaków.

                            Komentarz


                              #15
                              Odgrzebałem ten temat, chyba żeby przekonać się czy na pewno umarł.
                              Fajnie było by mieć możliwość kupienia czachy do 660. W terenie by strach nie było. Nie mówiąc już o ulepszonej owiewce - lepszy kąt szyby czy mniej plastiku u dołu.

                              Ramirez - nici z tej wytwórczości ??

                              Pozdrawiam Tomek

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X