Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour 19,21-08-2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Baba Jaga Tour 19,21-08-2016



    Ogarniamy w Kielcach taką niekomercyjną imprezę:




    Strona -szczegóły-info : http://babajagatour.jimdo.com/

    Będzie jeszcze wiele dodatków - na razie nieoficjalnie bo dogrywamy temat - ale będą pokazy i jazdy testowe motocyklami AJP ,a jak dobrze pójdzie to przed-premiera motocykla AJP PR7 w Polsce
    Jest to impreza o specyfice spotu gdzie głównym celem jest przejechanie ciekawych tras w Świętokrzyskim -Road i ADV
    Koszty imprezy dla uczestnika- to 120 zł za 2 noclegi w domku i pełne wyżywienie
    Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

    #2
    Zmieniłem temat na pełną nazwę bo taki nietuzinkowy
    Ogólnie fajna impreza się zapowiada, szutrów to tam nie ma za wiele ale trasa turist może być ciekawa
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Spoko Szutrów nie zabraknie OS-y też będą

      Wrzuciłem na razie tylko do nas na forum bo ilość miejsc ograniczyłem do 150. Jutro pojawi się na większej liczbie portali.

      Komentarz


        #4
        Ale szutry takie z wodą po kolana?
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Nie.... średnia wysokość wlotu "air-boxa" to ok 80-90 cm... więc tak bardziej - po jajka

          -ale to może tylko na jakimś OS-ie - generalnie trasa ADV ma być przejezdna bez problemu dla każdego motocykla enduro, turystycznego enduro czy też GS-a obutego w standardowe "szutrowe" opony. OS-y tylko dla chętnych bo będzie dodatkowa klasyfikacja w trasie ADV nazwana ADV+

          Komentarz


            #6
            Takie Baby Jagi będą latały....

            Komentarz


              #7

              OOOOooooo! - to ja na swojej XTZcie nie mam szans! - rezygnuję...

              Komentarz


                #8
                Tak Radar - szczególnie w terenie wymiatatmyyyy MIOTLĄ ŚMIECI

                Ja to nawet i na rurze powymiatam

                Komentarz


                  #9
                  Zarejestrowałem się w opcji drogowej Na razie za słaby jestem na teren...
                  Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                  Komentarz


                    #10
                    dobra, dobra, Mondo Cane.... nie kombinuj, ponoć te panienki zarejestrowały się na TEREN!

                    Komentarz


                      #11
                      dobre miotły mają
                      Ciekawa propozycja !

                      Komentarz


                        #12
                        Widzę że nasze Baby Jagi się najbardziej podobają... no to macie





                        ale nie wszystko jest tak piękne..... są też zagrożenia!!!




                        Komentarz


                          #13
                          Ostatnie zdjęcie:

                          przejechała?

                          Komentarz


                            #14
                            ... to chyba ON..... ale tu nie chodzi o wodę (śmignął by wierzchem wody), on się boi "agresywnych łabędzi"!

                            Komentarz


                              #15
                              Łabędzie były bardzo agresywne..... a jeszcze kajakarze się czaili z wiosłami w gotowości....



                              - po obejrzeniu filmu szkoleniowego - Nait stwierdził że podejdzie jeszcze raz!... ale w sierpniu!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X