Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sobota, 04.09 - lekkie off w okol. turku i uniejowa

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    sobota, 04.09 - lekkie off w okol. turku i uniejowa

    kolego z forum 4x4 rzucil propozycje, a ja chce ja podlapac w wersji 2x1
    i przy okazji dobic na weekend w okolice lodzi - ktos by sie przylaczyl?

    startujemy z poznania.

    Składam wstępną propozycję jednodniowej przejażdżki turystycznej off-road w okolice Turku.
    W jednym z ostatnich Auto-Światów 4x4 była opisana trasa wokół kopalni Adamów, podobno bardzo urokliwa i tak chcemy pojechać, mamy ten numer.
    Z opisów wynika, że trasa jest łatwa, choć ostatnie opady deszczu mogły to odrobinę zmienić.
    W planach jest też przechadzka po Turku i odwiedzenie basenu wód termalnych w Uniejowie.

    Coś niecoś jest opisane tu:
    http://forum.skodaclub.pl/post87156.html
    lr-lr-saab-xtz

    #2
    Zakupiłem wczoraj ten przewodnik 4x4 o którym mowa w podanym linku. Ktoś opisywał, chyba na ADV ,że niektóre trasy dla moto są dość ciężkie... Zdjęcia w nim zawarte wyglądają dość ciekawie.
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      #3
      A ja nie moge kupić tego przewodnika, kurcze no! :/
      --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

      Komentarz


        #4
        no to co, bedzie ktos chetny? bo fajnie by bylo miec towarzystwo takze 2oo zeby razniej bylo a jak nei to sie wybiore 4x4.
        lr-lr-saab-xtz

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
          A ja nie moge kupić tego przewodnika, kurcze no! :/
          Droga krajowa nr.7, ostatnia stacja przed Grójcem, chyba BP? Obok jest restauracja. Wczoraj były jeszcze min. 3 egzemparze
          hominis est errare, insipientis in errore perseverare
          Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
            Droga krajowa nr.7, ostatnia stacja przed Grójcem, chyba BP? Obok jest restauracja. Wczoraj były jeszcze min. 3 egzemparze
            W piątek z rana jadę w PL, więc postaram się podjechać. Dziękuję za info!
            --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

            Komentarz


              #7
              przejazdzka sie udala chociaz "terenu" tam bylo tyle co na lekarstwo, troche piasku w lesie i przy objezdzie kopalni, luznych kamieni z powodu remontu nawierzchni i zdecydowanie za malo blota ale jak na weekendowe rozprostowanie kosci bylo ok

              dalej niedzielne spot. z laguna i przejazdzka pogaduchowa po okolicy
              Załączone pliki
              lr-lr-saab-xtz

              Komentarz


                #8
                jeszcze jedna relacja



                p.s. temat mozna przeniesc z planowanych
                lr-lr-saab-xtz

                Komentarz

                Pracuję...
                X