Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obrotomierz nie działa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Obrotomierz nie działa

    Witam,

    Mam taki mały problem. Kupiłem jakiś miesiąc temu Yamahę xtz 660 tenere z 1994r. Od początku nie działał obrotomierz, bo nie było linki.
    Kupiłem sobie nową linkę, podłączyłem i tu moje zdziwienie, bo po odpaleniu dalej nie pokazuje obrotów. Co może być jeszcze przyczyną tego, że wskazówka ani drgnie ?.

    Za wszelkie porady i sugestie serdeczne dzięki :-).

    Pozdrawiam

    #2
    Zobacz ślimak obrotomierza , jest na allegro to zobacz jak to wygląda cenowo.

    - - - Zaktualizowano - - -

    Włóż linke tylko w ślimak i zobacz czy kręci, jak tak to licznik walnięty . przed liftem masz ten sprzęt czy po ( dwulampowa ).
    Ostatnio edytowany przez pehowiec; 4462.

    Komentarz


      #3
      dzięki pehowiec za radę :-). W sumie od tego powinienem zacząć i jutro to zrobię, że wsadzę tylko do ślimaka i zobaczę czy kręci :-). Gość co mi ją sprzedawał mówił, że tylko linka była zerwana i tyle.
      No narazie mam przed liftem, ale zimą będą ją całą rozkręcał i malował na khaki :-). Przy okazji będę chciał zrobić na dwulampową o ile dostanę takie owiewki :-).

      Komentarz


        #4
        Oprócz owiewek to będziesz jeszcze musiał nabyć moduł wiązkę elektryczną, zbiornik paliwa, zegary i parę innych pierdułek bo są różne w obu modelach 660'tki ��
        Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
        Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

        Komentarz


          #5
          Zgadzam się z kolegą wyżej . Strzel tylko malunek i gitara gra , nie pakuj się w nie możliwe bo za dużo się namęczysz i zniechęcisz do kochanej tereni, pozostaw ja w wersji oryginalnej . Tak bedzie lepiej dla was obojga

          Komentarz


            #6
            piotr13 a czemu miałbym zbiornik paliwa zmieniać ?. Chłopaki ja nie chce jakiegoś wielkiego liftingu robić a owiewkę jak nie dostanę to zrobię sobie sam :-). Kiedyś pracowałem przy łodziach z laminatu , więc wiem jak to się robi ;-). Czasem lubię pomajsterkować, ale dzięki :-). Jak wrzucę fotki to pokombinujemy co by tu jeszcze ulepszyć ... :-)

            Komentarz


              #7
              Owiewka od dwulampowej nie wchodzi na bak od starej. Całkiem inne są wiązki elektryczne, moduł zapłonowy, stelaż czachy itd. Oczywiście możesz jak najbardziej zrobić samemu czachę na dwie lampy i wsadzić weseemy. Natomiast pomiędzy starą a nową 660'tką te elementy nie są wymienne a i same motocykle mechanicznie też nie są identyczne.
              Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
              Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

              Komentarz

              Pracuję...
              X