Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zero mocy na niskich obrotach przy rozgrzanym silniku [video]

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    wow z zatankowania pod korek do rezerwy (to jest jakieś 20 l.) w weekend zrobiłem 370 km luźną jazdą małymi drogami (ja + bagaż = 130 kg). Zalewa Ci go

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
      250 km do rezerwy? Wychodzi około 10l/100 km to masz gaźniki do roboty na 200%, jak już będziesz miał 6-6,5l/100 to jest ok, ewidentnie słychać że dusi się z nadmiaru paliwa, teraz tylko weryfikacja czy opłaca się je jeszcze robić czy lepiej kupić nowe. Może tak być że konkretna regulacja pomoże, czyli poziomy paliwa, regulacja wolnych obrotów, powinno być około 1200-1300 obr/min, na filmie słyszę o wiele wyższe, skład mieszanki paliwowej.
      Zamieszczone przez mas3
      wow z zatankowania pod korek do rezerwy (to jest jakieś 20 l.) w weekend zrobiłem 370 km luźną jazdą małymi drogami (ja + bagaż = 130 kg). Zalewa Ci go
      Sprawa coraz bardziej się chyba klaruje - rozmawiałem z serwisem, który robił mi kilka rzeczy zaraz po zakupie. Okazało się, że przy wymianie łańcuszka rozrządu zrobione były też zawory, ale gaźniki były tylko zsynchronizowane, nikt ich nie otwierał, bo motocykl chodził dobrze. Mam nadzieję, że uda się je jeszcze ustawić i nie będę musiał zbyt dużo inwestować jednak... Sprzęt już od rana stoi w innych rękach, na poniedziałek ma być sprawa ogarnięta "jak dla siebie", więc może po drodze wyjdzie jeszcze coś ciekawego...
      Dziękuję koledzy, czas zacząć długi weekend i jak tylko odbiorę moto i będę wiedział na czym sprawa polegała - dam znać i uzupełnię jeszcze ten temat

      Komentarz

      Pracuję...
      X