Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plastiki pasowanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Plastiki pasowanie

    Założyłem ostatnio szybę z mmg. Poza nie do końca pasującymi otworami, mam wątpliwości czy kształt nie rozkalibrowal mi owiewek. Mam wrażenie, że wcześniej plastik wokol licznika dotykał do niego, teraz mam szpare na dole. Miejsce z gąbka też sprawia wrażenie że powiekszylo szczelinę. Jak to u was wygląda?



    Ostatnio edytowany przez Krzsiek; 62.

    #2
    Podobnie, po montażu nowej szyby do nie ruszanych od lat (sądząc po warstwie brudu i pajęczyn) owiewek. Tym bardziej, że otwory montażowe nie trzymają fabrycznych wymiarów.
    Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

    Komentarz


      #3
      Wiec jednak, tttm.
      Otwory w szybie dostosowalem do potrzeb, tak samo mocowanie przerobilem na gumki. Mimo wszystko szyba ma najprawdopodobniej zbyt mala krzywizne wygiecia na styku z owiewka i ja prostuje.
      I podobno mmg jest najlepiej zrobiona z tych polskich.

      Komentarz


        #4
        Ja swoją MMG oderałem osobiście u producenta (na moją prośbę zrobił mi o 5cm wyższą), piszę o tym, bo mam pewność, że jest to oryginalna MGG. Szybkę zamontowołam już na pierwszym postoju w lasku, nie wytrzymałem - chciałem spróbować "jak to będzie z turystyczną".
        Otwory pod śrubki pasowały idealnie, krzywizna szyby też pięknie objęła plastiki. Montaż w lesie przy pomocy wkrętaka - 10min. Wszystko gra.

        Komentarz

        Pracuję...
        X