Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Oddam za dwa dobre piwa detke tyl

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Oddam za dwa dobre piwa detke tyl

    Zostala mi po duzej teresie tylna detka. Nie chce mi sie z nia chodzic na poczte, ani brac pieniedzy. jesli ktos z Wawy chcialby swiadomie zajechac na bliska prage, albo do centrum i sobie zgarnac, to ja chetnie odam za dwa dobre piwa (jakies IPA, czy inne takie z bardzo duza goryczka). O ile mnie pamiec nie myli to jest Michelin i jest dopasowany do oryginalnej opony (140/80-17)
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    #2
    Jaki to rok produkcji.....?????

    Komentarz


      #3
      To ja sie piszę.

      Komentarz


        #4
        rok produkcji to na 99% 2015 - nie mam pudelka juz a nie znalazlem na samej detce, ale byla kupiona chyba w czerwcu 2015 *i to w Motogumach, a nie jakims bardziej masowym miejscu. doslownie, wymienilem opony, kupilem nowe detki i rozstalem sie z teresa.

        Wolny - w sumie odezwales sie pierwszy, ale tylko z pytaniem... JA bym wolal zebyscie sie miedzy soba dogadali, ale przypomne tylko, ze wysylac tego nie bede!
        Pzdr!
        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

        Komentarz


          #5
          Jak możesz daj kontakt na moj kom. 607064543 w niedzielkę 25.06 jestem w warszawie mioze uda sie załatwic temat...pozdrawiam.

          - - - Zaktualizowano - - -

          cholera 26.06....to jest niedziela........sorki

          - - - Zaktualizowano - - -

          zawsze z kalendarzem mam na bakier....

          Komentarz


            #6
            Wolny70: probujemy jeszcze raz? masz jakies warszawskie plany? czy przekazujesz pierwszenstwo Princeowi?
            Pzdr!
            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

            Komentarz


              #7
              Sorki nie odzywałem się. Byłem w drodze. Nie wyszło piwo w Warszawie. Nie przypasowały godziny.
              Oczywiści że oddaje pierwszeństwo..w sumie to uważam że kto pierwszy ten lepszy......
              Jak będę znał termin wyjazdu do Warszawy to się odezwę. jak będzie jeszcze aktualne to ok....jak nie...to tez piwo można wypić...

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Wolny70 Zobacz posta
                Sorki nie odzywałem się. Byłem w drodze. Nie wyszło piwo w Warszawie. Nie przypasowały godziny.
                Oczywiści że oddaje pierwszeństwo..w sumie to uważam że kto pierwszy ten lepszy......
                Jak będę znał termin wyjazdu do Warszawy to się odezwę. jak będzie jeszcze aktualne to ok....jak nie...to tez piwo można wypić...
                Bomba, dzieki za info.

                Prince?
                Pzdr!
                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                Komentarz


                  #9
                  Obecny. Daj mi namiar na siebie na PW i jutro mogę sie zjawić.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X