Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szprychy do xtz 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    szprychy do xtz 660

    witam wszystkich posiadam yamahae xtz 660 moje pytanie to czy szprychy do kola tylnego fi 3,2 z innej yamahy akurat klr to samo fi beda pasowaly?

    #2
    KLR to akurat ze stajni kawasaki jest, więc raczej nie.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      Nie pasują od kawasaki, suzuki i ktm. Nie pasują nawet od xt. Pasują oryginalne Yamahy do xtz 660. Niestety dostępne tylko w komplecie na całe koło za ok 400 zł. Ktoś w kraju dorabia na sztuki gdzieś na forum jest chyba info. Zwróć uwagę przy zamówieniu ewentualnym(przy kupnie używanych również) bo w tylnym kole tereska ma dwa rodzaje szprych. Różnią się hakiem( połowa ma kąt rozwarty a połowa ostry) do piasty.
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        dziekuje za odpowiedzi musze wyslac do dorobienia wzor,i bedzie dobrze,w oryginale 450zl masakra

        - - - Zaktualizowano - - -

        a moze orientujecie sie z jakiego innego motocykla pasuje cale kolo?

        Komentarz


          #5
          Od XT 600 i TT/TTR 600 ale te drugie to juz 18' i wybór opon raczej terenowy. Oczywiście młodszych roczników gdzie z tyłu jest tarcza
          Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
          Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

          Komentarz


            #6
            Witam mam do sprzedania szprychy do xtz 6660 r 1998 w cenie 10 zł za sztuke oraz całą obręcz oczywiście prostą zainteresowani priv

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez TomBar Zobacz posta
              Witam mam do sprzedania szprychy do xtz 6660 r 1998 w cenie 10 zł za sztuke oraz całą obręcz oczywiście prostą zainteresowani priv
              Szprychy nowe?

              Komentarz


                #8
                niee, używane

                Komentarz

                Pracuję...
                X