Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

XTZ 500 Tenere - głośno mi...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    XTZ 500 Tenere - głośno mi...

    ..moto gada pięknie. Bas, dźwięk..poezja- alarmy na parkingach załącza wszystkie.
    Problemem jest ból głowy i to bez przenośni- po godzinnej przejażdżce zarówno mnie jak i małżonce łeb pęka od tej melodii..

    Zamieszczam foto:

    313532749_3_644x461_yamaha-xt-500-z-tenere-enduro-funbike_rev015.jpg


    Wydech mi się podoba, zmieniać specjalnie bym nie chciał. Obiło mi się o uszy coś o DB Kilerach, jednak nie wiem czy do mego da się cuś takiego zamontować bez większych ingerencji.

    Będę wdzięczny za info

    #2
    ..ha
    Nikt nic nie wie, ale wiem teraz ja- wiec dla ew zainteresowanych podziele sie. Zakupilem kilera ok 32cm dlugiego i srednicy ok 40mm. Do mnie pasowal i sie caly schowal, luz dokola wynosil ok 0,5cm. Obwinalem ciasno welna mineralna- zwyczajna z Casto, upchnalem na sile. Na koncowke wpasowalem duza podkladke z otworem posrodku, byla ciut za mala, rozklepalem na imadle na ciut za duza- wbilem jako zaslepke i koniec. Wyglada wcale estetycznie a motocykl przy 100km\h jest zwyczajnie bezglosny- a dokladnie o taki efekt mi chodzilo

    Komentarz


      #3
      Taa zaraz wpadnie tu taki jeden i dowiesz się żeś druciarz �� ale skoro działa... Inna rzecz jak długo pół biedy jak Tereska wypluje tego dbkillera gdzieś w polu, gorzej jak na ulicy i w coś trafi... Weź lepiej zrób to porządnie na dystans i nitonakrętki.
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        ..bedzie dzialac. Podkladka jest zabezpieczona trzema malymi srubkami przykreconymi w gwiazde

        Komentarz

        Pracuję...
        X