Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

RUMUNIA - Lipiec / Sierpień

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    RUMUNIA - Lipiec / Sierpień

    Cześć , szukam kompana na Rumunię , jazda raczej szosowa czas nie ograniczony dla mnie , lub kilka dni

    #2
    A interesowaloby Cie cos w polaczeniu z Ukraina / Moldawia?

    Komentarz


      #3
      byłem tam , tam najlepiej jechać Enduro przez Rumunię tylko przejeżdżałem , a chciał bym pojechać Transfogarską

      Komentarz


        #4
        Z transfogarskiej można koło tamy odbić (przez tunel) na zachód i pojechać dalej tzw. "drogą strategiczną". Jedzie się granią i wyjeżdża mniej-więcej w połowie transalpiny. Głównie szutry/kamieniste drogi, ale bez jakichś hardkorów - ogarnięty driver na nakedzie spokojnie da radę. Dla widoków zdecydowanie polecam.

        pozdrawiam, Adam
        sigpic

        Komentarz


          #5
          No i jak się to skończyło - są jakieś konkrety, daty, plan traski itd? Moze byłbym chętny.


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Komentarz


            #6
            ja chcę jechać planów nie mam czasu brak , termin umawiamy i jedziemy tylko kto czym ?

            Komentarz


              #7
              podaje tel żeby było szybciej 694 540 183

              Komentarz


                #8
                Zrobiłem w sierpniu Transfogarską i Transalpinę. 2 tys. kilometrów w 5 dni, 6 moto. Było ekstra. Spaliśmy na kwaterach - spontan bez rezerwacji, chociaż namioty były w rezerwie. Pogoda w miarę dopisała -dzień sauny mokrej (dojazd), potem sauna sucha Panowie jechać, piękne widoki i masa wrażeń, naprawdę warto.

                Komentarz

                Pracuję...
                X