Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cordura - naprawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Cordura - naprawa

    Hejże, przerabiał ktoś temat naprawy szpeju z cordury? Mam torby i jedna się przetarła. Nie mam trochę pomysły na materiał naprawy. Mogę coś naszyć, ale jak zabezpieczyć od środa szwy żeby to było szczelne? Mogę coś nakleić ale nie wiem za bardzo co i czym.

    Dzięki!
    Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
    Adwenczur Klab FB
    Adwenczur Klab w sieci

    #2
    Mozna kupic cordurę. Chociażby na Allegro.
    Idąc prosto przed siebie nie można zajść daleko…

    Komentarz


      #3
      Jesli chcesz sie wybrac do wawy, albo pobawic sie w wysylanie to moge ci to ogarnac w manufakturze, ktora nazywa sie BLAHOL i robi na codzien torby kurierskie. Podklejanie szwow, naprawy itd to dla nich chleb powszedni.

      - - - Zaktualizowano - - -

      Aha, sa tez naklejane laty na kurtki za grubego gore. Ale nie wiem jak z trwaloscia na torbie
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #4
        Erwin kiedyś naprawiał swoje sakwy Crosso bo coś mu tam się rozlazło, naprawiał to u producenta. Twierdził że naprawione było profi.

        Komentarz


          #5
          Dokladnie. Wyślij do producenta i powiedz co chcesz poprawic. W dobrej cenie ogarniają wszystko.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            O pięknie, bo właśnie chodzi o crosso Pomyślałem o tym, ale wydało mi się nieprawdopodobne żeby duży producent taką akcję zorganizował. Jeśli się uda, to rewelacyjnie. Zaraz piszę

            Dzięki!
            Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
            Adwenczur Klab FB
            Adwenczur Klab w sieci

            Komentarz

            Pracuję...
            X