Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cieknie paliwo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Cieknie paliwo

    Witam, wczoraj pojawił się problem z moją tenerką. Gasła na wolnych obrotach, powoli spadały do zera. Po krótkim postoju okazało się, że na ziemi jest plama benzyny.
    Wszystkie wężyki i króćce od gaźnika są ok, paliwo kapie z zaznaczonego miejsca. Przejechałem od zakupu 2500km i nie było wcześniej żadnych problemów.
    Ktoś wie o co może chodzić?WP_000974 - Kopia.jpg

    #2
    Zaworek pływaka nie trzyma, ewentualnie śruba nr 21 jest nie dokręcona.4ff483c0b5a79ab20802981fe9e94689.jpg
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      Dokładnie. Temat przerobiony i u mnie i jeszcze u kliku innych w tym roku. Oryginały choro-drogie a podróbki albo krótko żyją, albo nie działają od początku. W najlepszym razie dają się ustawić ale ustawienia odbiegają od danych serwisowych.

      Komentarz


        #4
        Dzięki za odpowiedzi. Zobaczę co z tą śrubką i najwyżej będę działał z tym zaworkiem.

        Ostatnio zauważyłem jeszcze, że przy bardzo mocnym hamowaniu moto gaśnie, niezależnie od tego czy jest na biegu czy na luzie.
        Dzieje się tak przy małej i większej prędkości, a nawet jak stoi odpalony i mocno dociśnie się przód.
        To też może mieć jakiś związek z ukł. zasilania?

        Komentarz


          #5
          Śrubka wydawała się dokręcona, ale odkręciłem ją i wkręciłem jeszcze raz i pomogło.
          Problem rozwiązany, mam nadzieję na długo.

          Komentarz

          Pracuję...
          X