Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Caberg Xtrace.....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Caberg Xtrace.....

    Wczoraj kupiłem taki garnek: http://www.fc-moto.de/Caberg-Xtrace-Enduro-Helmet
    po przejściu ze szczękowego LS'a - rewelacja, jest cichy, nic nie uwiera, nic nie paruje, wentylacja o niebo lepsza niż w LS.
    póki co polecam - zobaczymy jak dalej....
    a i cena w miarę przyzwoita.

    pisze bo sam szukałem długo opinii o tym Cabergu i nie znalazłem niczego sensownego w necie....może komuś się przyda.

    #2
    Ja mam Caberga Tourmaxa - ogólnie jestem zadowolony tyle, że strasznie mało miejsca jest przed ustami. Gąbka mikrofonu z zestawu rozpiera mi się pomiędzy ustami, a wyściółką. Wcześniej w jakiś łupiankach jeździłem więc nie mam porównania.

    Komentarz


      #3
      Ja właśnie ze względu na bliskość ryja do ryja - tourmaxa odpuściłem.... broda mi się nie mieści)

      Komentarz


        #4
        Dobra kilka dni w XTrace'ie minęło, pora na kilka wniosków:
        - jest cicho, mimo daszka endurowego i wystającego ryja z wlotem - jest poi prostu cicho! - oczywiście w standardach kasków endurowych...
        - wentylacja bardzo OK, przyjemnie wieje powyżej 120km/h, w mieście też daje radę.
        - rozmiarówka - mam spory łeb, w LSie musiałem brać XXL, w Schoei'u też tu w Xtrace - mam komfort w XL.
        - daszek endurowy ma spore przeloty dla pedu powietrza generalnie nie odrywa głowy do góry ....sprawdzone do 160km/h
        Jak na razie ogólnie jest w dechę!

        Acha oryginalny Cabergowski pinlock - robi bardzo dobrze, fajnie spasowany i oczywiście w 100% skuteczny.

        Komentarz

        Pracuję...
        X