Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znacie jakies ciekawe miejsca od Jeleniej Gory po Bieszczady

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Znacie jakies ciekawe miejsca od Jeleniej Gory po Bieszczady

    Siema
    Panie i Panowie poproszona mnie o przygotowanie dokumentacji do nowego programu o polskich górach zamkach i ciekawych miejsca knajpach klubach motocyklowych.Chce wystartować z Jeleniej Gory i lecieć górkami dolinami odwiedzając ciekawe miejsca zamki itd...dolatując do Bieszczad wszystko asfalt;/ jesli macie jakieś ciekawe miejsca które można odwiedzić piszcie będę dźwięczny Np gdzie można przekimać coś zjeść jakieś warsztaty gdzie można naprawić np gumę czy jakas inna pierdole.

    Dzieki z góry Piszcie!!!!

    #2
    Bieszczadzka Przystan Motocyklowa
    Siekierezada (choć mi się nie podoba w ogóle, niemniej - motocyklowo).
    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

    Komentarz


      #3
      Na samym poczatku drogi masz parę zamków jak Chojnik, Bolków, Bolczów czy Książ ale już pewnie obleciałeś. Dalej masz Jurę i zamki pobudowane przez Kazimierza. W Biesach fajne miejsce to Baza Ludzi z Mgły we Wetlinie(,zobacz czy nad barem jeszcze wiszą barwy xtzcllub ) przed Bieszczadami właściwymi masz jeszcze Beskid Niski okolice Otryka ciekawe. Same Biesy to na miesiąc łażenia więc trudno coś wybrać
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        Motogen.pl to portal motocyklowy tworzony z pasji. Znajdziesz tu testy, porady, newsy, relacje i wywiady. Motocykle, 125-tki, skutery, jednoślady, ludzie.

        Paszków rally
        jest jeszcze coś a la agroturystyka na zboczu Śnieżnika, gdzieś koło Kletna, w klimacie motocyklowym ale nie mogę znaleźć w necie.
        Ostatnio edytowany przez lotek; 3873.

        Komentarz


          #5
          Super dzięki Piort jeszcze nie zacząłem zbieram materiały pod koniec sierpnia sie wybieram

          Komentarz


            #6
            Twierdza Kłodzko, Srebrna Góra.
            Kopalnia w Złotym Stoku.
            Forty w Nysie.
            A Jakbyś jechal przez Nowa Rude to wstąp na kawę do Białej Lokomotywy. Miejsce z duszą, właściciel pasjonata.

            wytapatalkowano

            Komentarz


              #7
              Dzieki za info notuje wszystko

              Komentarz


                #8
                My zrobilismy w sobote "tam" na dolny slask (polecam zamek w Leśnicy i Zamek Czocha - tak, to byl dzien zamkow. Jeszcze zaraz za granica masz zamek Frydlant - zdecydowanie warto, ale ma krotkie godziny otwarcia), a w niedziele "z powrotem" (Karpacza unikaj - dzieje sie tam turystyczny hardkor, za to park miniatur w kowarach jest pozytywnym zakoczeniem, Kopalnia uranu Podgorze jest w ogole bombowa, no i masz tam jeszcze kompleks Riesse - ale tam to Panie kolejki...)
                Pzdr!
                prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

                Komentarz

                Pracuję...
                X