Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[s] KTM 950 ADV

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [s] KTM 950 ADV

    http://olx.pl/oferta/ktm-lc8-950-advent ... h4mu7.html

    Zapraszam do zakupu.
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    #2
    http://olx.pl/oferta/ktm-lc8-950-adv...tml#355acdc3df chyba tak ma być.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      Dzięki.
      hominis est errare, insipientis in errore perseverare
      Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

      Komentarz


        #4
        26.08 wyjeżdżam na kilka miesięcy za granicę. Z tego powodu przez tydzień, tj. do 25.08 cena promocyjna: 16tyś zł
        hominis est errare, insipientis in errore perseverare
        Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

        Komentarz


          #5
          Czyli jednak chcesz isc bardziej w off
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            #6
            E tam... Pojechałem lc4 adv do Albanii - mówiłeś, że to nie da się. To teraz bardziej hardkorowo pojadę na sxc by Ci udowodnić, że się da. A za kolejne 2 lata na exc
            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

            Komentarz


              #7
              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                #8
                Odświeżam i odpowiadam na pytania które dostałem od zainteresowanych (lub nie zainteresowanych, a jedynie szukających teorii spiskowych, bo nikt motocykla jeszcze nie oglądał):

                Motocykl nie miał żadnego poważnego wypadku!!! Przynajmniej nie w okresie, gdy ja go posiadam. Miał w moim użytkowaniu i zapewne poprzednich właścicieli też sporo wywrotek, jednak nie skutkowały one połamaniem plastików a tym bardziej uszkodzeniami bardziej istotnych elementów jak rama czy zawieszenie. To nie chopper, to 13 letnie enduro turystyczne używane zgodnie z przeznaczeniem.
                Przemalowany został na czarno, by odświeżyć wygląd, a srebrny mi się nie podobał. Pod nowym lakierem wszystkie plastiki są oryginalne ktm w kolorze srebrnym.
                Przedni reflektor wymieniłem nie z powodu dzwona, jak ktoś mi zarzucił, ale uszkodzenia regulacji starego. Poprzedni właściciel pozrywał gwinty regulujące odległość świecenia. Stary reflektor dodaję z gratami do moto!
                Dodaję też oryginalne poszycie siodła w stanie bdb-wynieniłem na nowe, bo nie odpowiadała mi faktura materiału.

                Motocykl ma skok zawieszenia przód 230mm.
                Rok produkcji w/g dokumentów i modelowo to 2004 (wpisałem 2003 w ogłoszeniu, gdyż w/g VIN rok produkcji to koniec 03r, nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd wiedząc o tym fakcie)

                Nie wyprzedaję na części!!!

                Pozdrawiam i zapraszam na oględziny poważnie zainteresowanych.
                hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                Komentarz


                  #9
                  Motocykl nadal do wzięcia!
                  hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                  Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                  Komentarz


                    #10
                    Do 26.12 jestem w PL, także promocja świąteczna - 15500zł dla forumowiczów.

                    Po świętach cena wraca do poprzedniej wysokości.

                    Zapraszam do zakupu.

                    ps. muszę zmienić auto, gdyż obecne prosi o emeryturę, z tego powodu w rozliczeniu mogę przyjąć małą (3d) terenówkę typu: Terrano 2, Pajero 2 (2.8), LC J90, Patrol Y61, lub 5d: Toyota LC J95, Jeep GC WJ 2,7crd, Vitara 1gen. 2.0 r4., Pajero sport
                    Ostatnio edytowany przez erwinw; 32.
                    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
                      małą (3d) terenówkę typu: ...
                      małe to pojęcie względne

                      Komentarz


                        #12
                        Promocja wakacyjna!!!

                        Będę w PL w dniach 30.07-10.08 W tym czasie motocykl do wzięcia jak stoi z całym wyposażeniem i gratami za 15tyś zł!!!

                        Od zeszłego roku gdy pojawił się w ogłoszeniu przybyło mu może ze 100km, dostał nowy olej z filtrem i tylna tarcza hamulcowa została wymieniona. Reszta bez zmian. Moto stoi drugi sezon z braku czasu-szkoda, by się marnował.

                        Wszelkie info tel 788 815 003

                        Erwin
                        hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                        Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                        Komentarz


                          #13
                          Witam. Jako ze jestem swiezakiem na forum I zauwazylrm Twoje ogloszenie poprosilbym o zdjecia I jakid opis stanu moto oraz wyposazenia na meila. Pozdraeiam

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez bochenek19 Zobacz posta
                            Witam. Jako ze jestem swiezakiem na forum I zauwazylrm Twoje ogloszenie poprosilbym o zdjecia I jakid opis stanu moto oraz wyposazenia na meila. Pozdraeiam
                            Erwin teraz jest w Rumunii, nie wiem czy ma dostęp do meila i netu.
                            W drugim poście masz stare ogłoszenie z olx
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              #15
                              Temat do zamknięcia. Moto sprzedane.

                              Niech służy wiernie nowemu właścicielowi.
                              hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                              Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X