Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie opony.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Seb Zobacz posta
    Nie zgodzę sie z trzema rzeczami:
    - poki co, nie ma szans zrobić w offie 1000km w dwa czy trzy dni
    Ok, faktycznie słabe szanse. Ale próba zrobienia czegoś takiego to też cenne doświadczenie

    Zamieszczone przez Seb Zobacz posta
    - w terenie to właśnie przede wszystkim opony będą go ograniczały
    Tu się nie zgodzę. Co najwyżej nie będą protezą dla braku umiejętności i fatalnego doboru sprzętu do takich zabaw.

    Zamieszczone przez Seb Zobacz posta
    - tkc80 to nie są opony w off
    Jakby Ci to wytłumaczyć... może przez analogię: XTZ660 to nie jest moto w off

    Mój punkt widzenia jest taki: w terenie jeździ kierowca, a nie opony czy moto. Te 2 ostatnie mogę mocno mniej lub bardziej ułatwić (lub utrudnić) jazdę, ale zasadniczo to od tego pierwszego tak na prawdę zależy wszystko.

    pzdr, Adam
    sigpic

    Komentarz


      #17
      Dzięki za rady. Tak w teren na chwile obecną nie jestem w stanie się wyrwać . Mam jeszcze bark potrzaskany i śruby. Czy implanty. .... nie wiem sam. Rozwałka Bmw 200koników. Jeszcze kilka tygodni musze się oszczędzać. Ale jest czas na plany przyszłoroczne. Kilka lat pracowałem na Ukrainie to znam troszkę klimaty. Drogi tez. Może ktoś z okolic Olsztyna na weekend tak na spokojnie pojeździć by chciał w lekkim terenie ? Może ktoś z dalszych okolic jest chętny do z przyjemnością podjadę .
      Ostatnio edytowany przez marekpilot; 4583.
      Tereska z litrem i dwie sety- ideał kobiety.

      Komentarz

      Pracuję...
      X