Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Silentblocki, tuleje mocujące kierownicę - KUPIĘ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Silentblocki, tuleje mocujące kierownicę - KUPIĘ

    Kupię silentblocki - tuleje mocujące kierownicę 750. Poszukuję zamienników z uwagi na wysoką cenę oryginałów Yamahy - 154 zł sztuka. Może ktoś wymieniał i wie gdzie można dostać w kraju zamienniki lub od czego pasują (może jakieś samochodowe lub inne moto). Patent "na podkładki" usztywniający kierownicę znam - szukam silentblocków.
    Proszę o odpowiedzi i podpowiedzi ew tel. 607064543, z góry dzięki.

    #2
    Można by z polibuszami pokombinować, albo na sztywno zrobić. Myślałem trochę nad tym jak kierownica mi po skosie trochę szła, ale poprawiłem i przestałem myśleć

    Jakby ktoś miał luźną górną półkę z tulejami do wymiany to można by pokombinować z dorobieniem poliuretanu. Tak zawieszenie do Jeepa robiłem... tylko trzeba mieć 2-3 tygodnie czasu, żeby goście dorobili matrycę, a nie chcę się na tyle rozstawać z moto żeby swoją wysłać

    Komentarz


      #3
      Zerknij na kedo.com mają dokładnie to czego szukasz (Item 40701: KEDO Top Yoke Bushings (Massive) for Handlebar Clamp, Black Plastic, Set of 4), niestety cena i koszt dostawy jest przesadzony 29.90 € + 20.00 € przesyłka... Nie mogę dojść, nie wiem z jakiego powodu wyceniają tak wysoko przesyłkę...
      W sumie to może warto kupić wałek ertalitu lub innego dobrego polimeru i dać do tokarza.
      Ostatnio edytowany przez Mondo Cane; 3348.
      Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

      Komentarz


        #4
        Bardzo fajne pomysły. Ma ktoś dokładne wymiary tych rolek ? Chodzi mi o to że gdy je wyjmę to prawdopodobnie ich wymiar jest już nieco zmieniony, po drugie jeszcze nie ma tragedii i chce jeździć zanim będę miał co włożyć w kierownicę.

        Komentarz


          #5
          W małej i w dużej Tenerce są takie same silentblocki? Ja też szukam do swojej. Tragedi jeszcze nie ma ale irytuje mnie to że kierownica dziwnie się zachowuje.
          Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

          Komentarz

          Pracuję...
          X