Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

24.09 nadejszla wiekopona chwylia:D

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    24.09 nadejszla wiekopona chwylia:D

    mk.jpg
    Siema jak by się wam nudziło w sobotę kole 15 zapraszam na nasz ślub w Grodzisku Maz na ulicy Piaskowej Pozdro mk_0693 bw.jpg

    #2
    Życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
    - aby ta droga była bardziej ON niż OFF rołdowa

    Komentarz


      #3
      Planujemy z Renią być.

      Komentarz


        #4
        ja nic nie obiecuje, ale moze wpadne bez dbkillerow
        Pzdr!
        prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

        Komentarz


          #5
          Gratulacje
          Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

          Komentarz


            #6
            Najlepszego Trusek
            Kochajcie się, ale nie róbcie z miłości kajdanów. Niech miłość będzie jak poruszający się ocean pomiędzy brzegami waszych dusz. Wypełniajcie nawzajem swoje filiżanki, ale nie pijcie z tej samej. Dajcie sobie swojego chleba, ale nie jedzcie z tego samego bochenka. Śpiewajcie i tańczcie razem, cieszcie się, ale pozwólcie sobie być osobno. jak struny lutni, które są osobno, to jednak dźwięczą razem do tej samej muzyki. Dajcie sobie serca, ale nie do przechowania. Stójcie razem, a jednak nie za blisko. Jak kolumny świątyni, które podpierają ten sam strop, a jednak stoją osobno. I jak dąb i cyprys nie rosną w swoich cieniach... (a)

            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

            Komentarz


              #7
              Kasiu i Trusku, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Mam chytry plan żeby przyjechać z bramą ale jeszcze nie wiem czy wypali.

              Komentarz


                #8
                Najlepszego!!!!

                Nie dam rady podjechać - ale to może i lepiej... kiedyś podjechałem tak na ślub kolegi i witając się jeszcze przed wejściem rzuciłem scenicznym szeptem "Arek jeszcze masz czas do namysłu ... chodź na piwo..." - tego spojrzenia przyszłej żony kumpla nie zapomnę do końca życia...

                Komentarz


                  #9
                  Najlepszego...!!!!

                  Wszystkiego najlepszego na nowej szutrowej życia.... życzę żeby wam amorki wytrzymywały wszystkie wyboje. No i tobie Mariusz żeby teleskop nie siadał, a i jak najszybciej złap gumę bo nie ma nic fajniejszego jak mały motocyklista biegający po domu...zdrówka.

                  Brama lub kilka maszyn przed kościółkiem dobry pomysł...tylko cholera ma padać.....

                  Komentarz


                    #10
                    najlepsze!
                    Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                    Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X