Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

sprzedam ,,super "super tenere 850

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] sprzedam ,,super "super tenere 850

    http://otomoto.pl/yamaha-xtz-850-M2205837.html Podjąłem decyzje o sprzedaży swojej tenerki,mam ją od 5 lat z czego ostatnie 2 się ze mną męczy,od narodzin dziecka skończyły się wyjazdy urlopowe z żoną i weekendowe wypady w Bieszczady które to super tenerka lubiła najbardziej.Teraz jeżdże głównie sam i w koło komina,więc chyba pora na coś mniejszego ,zgrabniejszego.Teresa była u mnie 5 lat i cały ten czas ją dopieszczałem i doinwestowywałem aż przybrała obecną forme gdzie nie ma już chyba takiego elementu który możnaby jeszcze dołożyć.A teraz jak wygląda motocykl i dlaczego kosztuje tak drogo.
    -silnik z TDM 850 3VD z 94r kupiony z przebiegiem 27tyś km założony przy 54tyś czyli teraz ma 32 tyś km.Chodzi jak zegarek,gaźniki z TDM,iglice opuszczone na sam dół spalanie 4,2-4,8l w trasie i 5,8-6,3 w mieście
    -gmole własnej konstrukcji,super mocne,podparte w 5 punktach i bardzo zgrabne w porównaniu z tymi rusztowaniami które się nieraz spotyka w ST+halogeny doświetlające zakręty
    -stelaże pod kufry givi wingrack,wzmocnione i zwężone pod tłumnik lasera+dwa kufry boczne givi w stanie idealnym 28 i 38l (maxia ze zdjęcia nie jest na sprzedaż )
    -siedzenie mariomoto,ładne i wygodne dla pasażerki,aktualna cena u producenta powyż 350zł
    -centralna stopka,najlepsza z 3 modeli do XTZ jakie widziałem
    -wysoka szyba ermax,43cm wyższa i lepiej wyprofilowana niż produkt firmy MGG
    -grzane manetki oxford po jednym sezonie
    -handbary acerbis ze skrzydełkami
    -stalowe przewody przód i tył+nowe tarcze breaking+japońskie klocki vesrah i nikt mi nie powie że super tenera ma słabe hamulce
    -pokrowiec na zbiornik bagster czerwony prawie nowy +tankbag
    -laser produro ( nie przelotowy )+kolanka z nierdzewki
    -sprężyny progresywne WHITE POWER,lepsze niż Wirth czy Wilbers (moto lepiej się prowadzi nie tracąc charakteru enduro )
    -napęd AFAM złoty łańcuch najmocniejszy,był na motocyklu jak go kupiłem,zrobiłem 20tyś km tylko raz go naciągając,jego stan wskazuje że zrobi następne 20 tyśkm
    -oliwiarka łańcucha własnej produkcji,działa doskonale,( olej jest na łańcuchu a nie na kole )
    -w silniku olej syntetyczny mobil racing 15W50 wymieniony 2 tyś km temu
    -w zawieszeniu syntetyk 15W
    -do świateł i halogenów zrobiona instalacja na przekaźnikach
    -w zegarach dorobione kontrolki ciśnienia oleju i halogenów
    -założone gniazdo zapalniczki
    -regulator napięcia nowego typu nie psujący się
    -filtry świece zmieniane 2 tyś km temu
    Motocykl jest w stanie idealnym,śmiem twierdzić że nie w polsce super tenery tak dopieszczonej i tak doposażonej,cena 11 tyś zł może ulec obniżeniu tylko w przypadku rezygnacji przez kupującego z niektórych elementów wyposażenia które sprzedam wśród znajomych albo na forum.

    #2
    Ja to bym połknął chętnie silnik i osłonę kolektorów - tę spod prawej nogi, taka ładna, chromowana
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      Jaa zaje... moto. Cena zaporowa, ale moim zdaniem warto.
      sigpic
      "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

      "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

      Komentarz


        #4
        wydrukuje sobie tę listę co mam jeszcze dołożyć do mojej

        to się nazywa doinwestowany sprzęt

        (moim zdaniem lepiej akcesoria sprzedawać osobno - szybciej sprzedasz sam motocykl i bardziej korzystnie ekonomicznie)
        Podaj cene za "golasa" ( i podaj co chcesz i da się odkręcić) plis, kolega szuka
        Ostatnio edytowany przez kamilltee; 308.
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          #5
          Wrzuć w nazwie aukcji frazę 750, bo przez jej brak 2/3 potencjalnych zainteresowanych nie znajdzie tej oferty (sam zawsze wpisuję "xtz 750" w szukajkę) - a szkoda by było, bo ciekawa jest.

          pzdr, Adam
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Dzięki za uznanie,wiem że szybciej by się sprzedała goła ale na razie spróbuje w całości,może się ktoś mądry trafi,jeśli nie będe odkręcał co nieco i wystawiał na forum,wtedy cena będzie spadać,myśle będe mógł zejść do 8,5-9 tyś.

            Komentarz


              #7
              Ja bym wzial wydech poluje na Pro
              sigpic
              "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

              "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

              Komentarz


                #8
                Ej no,nie uprawiaj kanibalizmu. Całość jest dopieszczona i pięknie się prezentuje. I dobrze żeby taka została, w całości.
                Ktoś kto doceni sprzęta i nakład pracy weń wsadzony zapewne prędzej czy później się znajdzie.

                A tu już chcą na części ją rozkładać jak jakąś padline.
                To nie ludzie, to wilki!

                Komentarz


                  #9
                  Takie życie, ciężko dobry sprzęt za dobrą kasę sprzedać.
                  Mojej ST nikt nie chciał w całości (wizualnie słabo, ale doposażona i technicznie zadbana była), więc poszła cała na części.
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    Ladna, ladna, ale do 11 k zł dolozylbym trosze i kupil 10 lat mlodsze Varadero pod kazdym wzgledem lepsze od XTZ...no w koncu to Honda...

                    Komentarz


                      #11
                      Bullson ty jak coś powiesz to juz powiesz wiemy że twoja tenera jest the best.

                      wczoraj własnie nie chcący sprzedałem tenera swoją przez co ubolewam i bije sie w myślach z moją dziewczyną czy przypadkiem nie przytuje takiej tenerki jak twoja na wiosne

                      Jak widziałem kiedy odjeżdza a ja mam kase w kieszeni to - to żal mi sie jej zrobiło i to jak cholera a dzisiaj jadąc w korku kiedy usłuszałem ryk motorku .... aż łza mi się zakreciła.
                      Ostatnio edytowany przez larry; 215.
                      Sprzedam silnik do xtz 750 kontakt na PW.

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez BULLSON Zobacz posta
                        Ladna, ladna, ale do 11 k zł dolozylbym trosze i kupil 10 lat mlodsze Varadero pod kazdym wzgledem lepsze od XTZ...no w koncu to Honda...
                        Do którego byś potem dorzucił jeszcze kilka tysięcy, żeby je doposażyć do poziomu tej tenery? Varadero w stanie analogicznym do tej tenery kosztowałoby co najmniej 2x więcej - więc mówimy tu już o zupełnie innej półce cenowej, więc co tu porównywać?
                        I nie zgodzę się z twierdzeniem, że Varadero jest "pod każdym względem lepsza od XTZ" - zależy do czego.
                        sigpic

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez BULLSON Zobacz posta
                          Ladna, ladna, ale do 11 k zł dolozylbym trosze i kupil 10 lat mlodsze Varadero pod kazdym wzgledem lepsze od XTZ...no w koncu to Honda...
                          Viadro golasa możesz już za 9tys kupić a jak będzie wyposażone w te wszystkie graty cena oscyluje w granicach 16tys zł, tak jak pisze adam zalezy do czego ma byc moto, viadro spali i 9 litrów w trasie po 150km/h a tenera w 7 się zmieści,
                          viadrem nie wjedziesz nawet w lekki of bo jednak masa robi swoje.

                          Dobrą i zadbaną st można już za 5-6 tys kupić więc jest to dość duży przeskok cenowy w porównaniu do viadra
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            Nie masa robi swoje, tylko opony, zestrojenie zawieszeń itp. ST też do lekkich nie należy.
                            sigpic
                            "Cieszył się wędrówką do nieznanych miejsc, oglądaniem nieznanych rzek, a trudy wynagradzała mu pasja poznania"

                            "Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE."

                            Komentarz


                              #15
                              Kolega wjeżdżał w las viadrem i jakoś dawał radę (i nie glebił). Ale jak się przesiadł na dominatora to zaczął na prawdę ładnie wymiatać po takim treningu.
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X