Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tylni amor

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    czytam temat i już zbaraniałem...można dostać akcesoryjna sprężynę do xtz 660 czy nie ?
    Ostatnio edytowany przez avatar1000; 4854.

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez avatar1000 Zobacz posta
      czytam temat i już zbaraniałem...można dostać akcesoryjna sprężynę do xtz 660 czy nie ?
      avatar nie ma takiej sprężyny i koniec, jest amortyzator zamiennik za ok 1200 zł. i już sam nie wiem bo wydałem na używay amor 160zł do tego wymiana 160zł teraz wiem, że sprężyna jest do kitu i muszę coś z nią zrobić więć muszę kupić nową, ale jaką gdzieś widziałem zamiennik, ale nie zapisałem strony ?? 400zł lub amor od 750 ok. 200zł plus znowu wymiana w warsztacie 160 zł i robi się prawie 700zł.
      a 1200 jest nówka ehhhh
      a jeszcze przydałoby się wymienić tuleje na dolenej oścce i kolejne złotówki uciekają
      cały czas pod górkę

      Komentarz


        #33
        A ktoś Ci obiecywał, że enduro to tania zabawa?

        Jesli ten amor o którym piszesz to YSS to poczytaj trochę zanim kupisz.

        Sprężyna używka z XTZ750+ regeneracja amora+remont łożyskowania wahacza, kiwaczek i przyległości i tył jest super. Tył. Jeśli łożyskowanie tyłu nie jest mielonką to w 1 tysiaku PLN da sie zmieścić.

        Komentarz


          #34
          Dzięki za odpowiedź..a mamy na forum magika od przeszczepów sprężyny ?

          Komentarz


            #35
            A w czym jest trudność? Sama sprężyna to żadne rozwiązanie

            Komentarz


              #36
              wszystko podchodzi bez modyfikacji? a w pytaniu zapomnialem dodać "...wraz z regeneracją amorka."

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez avatar1000 Zobacz posta
                wszystko podchodzi bez modyfikacji?
                Tak właśnie. Chociaż najlepiej znaleźć mocno wyużywaną. Przy moich 85Kg ( bez bagażu ) wydaje sie może ciut za twarda. Zasadniczo ja tak lubię, zwłaszcza na piachu. Ale komuś może przeszkadzać.

                Komentarz

                Pracuję...
                X