Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

yamaha xt660z 09r. panweki przedniego zawieszenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    yamaha xt660z 09r. panweki przedniego zawieszenia

    Siemka , ktoś z was może już reanimował przednie zawieszenie w nowej tenerce ?
    mam problem z dostępnością panewek , na aukcjach nikt nie podaje wymiarów i ciężko jest coś mi dopasować . W serwisie czasem mogę się nie wypłacić . aAllegrowiczom nie chce się szukać .
    Uszczelniacze olejowe , przeciwpyłowe , gumy lag i olej 10w ipone już czeka , a panewek jak niem tak nie ma .

    #2
    A ile w aso kosztują?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Właśnie wykonałem telefon do serwisu yamahy w Bydgoszczy , i cena jest nawet adekwatna bo sobie liczą 90zł za sztukę , i chyba się skuszę jak nic innego nie dorwę .Nie ukrywam wolał bym coś tańszego do tego typu zawieszenia .

      Komentarz


        #4
        Możesz nasikać do środka i też będzie jeździło, nie oszukujmy się ale ten zawias to śmietnik.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Cześć

          Popatrz tu
          Larsson Polska - dostawca techniki motocyklowej, skuterowej i warsztatowej. Dystrybutor renomowanych marek: Yuasa, RK, TRW, EBC, NGK, JM Products, Hiflo, Vesrah, Motul, Osram.

          Można pomierzyć swoje i dobrać po wymiarach.

          Komentarz


            #6
            Dzięki Tomur , ciekawa stronka . Dopasowałem komplet z innego moto cały zestaw naprawczy za 140zł z all balsa , zawias elegancko sie buja
            znajdę kartonik to podam numer katalogowy , na przyszłość

            Komentarz

            Pracuję...
            X