Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[S] Pod młotek idzie moja mała Teresa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [S] Pod młotek idzie moja mała Teresa

    Cześć. Cena 4500+ flaszka wódki. Flaszki nie można negocjować.
    XTZ 660 z 93r. Nie ogłaszałem jeszcze nigdzie bo w sumie droczę się sam ze sobą czy sprzedać. Dostarczyła wielu niezapomnianych chwil i przejechała bezawaryjnie ze mną ok 15 tys. km. Mam jednakże pomysł na działalność, kasa potrzebna. W garażu dwa niedokończone oldtimey. Jest to więc po części drugi pretekst do sprzedaży . A może po prostu już jej nie kocham bo wąska kanapa wbija się w rów a przy marnym wzroście kulosa nie mogę przerzucić nad cholerą? Tak czy siak rozsyłam wici, może akurat ktoś potrzebuje się zmolestować na jej czerwonej od mej krwawicy kanapie.
    Dawno nic nie sprzedawałem. Od czego zacząć...
    Motocykl odpala i jeździ, trąbi, hamuje. Nie ściąga, jest prosty. Zawiecha nie dobija.
    Silnik po wszelkich regulacjach. Także następny sezon z bańki. Suchy nie cieknie. Po ostatniej regulacji zaworów trochę poci się spod pokrywki od strony zapłonu(nie zmieniłem oringu). Olej do wymiany przed sezonem. Oleju ubywa około litra od wymiany do wymiany. Tak było jak kupiłem i nic z tym nie robiłem. Może trzeba by się już przyjrzeć uszczelniaczom zaworowym albo górze silnika. Przy normalnej jeździe nie dymi przy odcinie na gorącym silniku zdarzy jej się lekko puścić bąka.
    Jeśli chodzi o pracę silnika to jest wzorowa. Nie słychać podejrzanych odgłosów z żadnej strony. Motocykl odpala z półobrotu, rozgrzewa się na ssaniu po czym chodzi i nie gaśnie. Wentylator włącza się w odpowiednim momencie, robi robotę i się wyłącza. Zresztą cały układ chłodniczy jest przepłukany, czysty i zalany świeżym koncentratem. Termostat działa bez zarzutu. Prądy są ogarnięte. Było kilka kwiatków po poprzedniku ale teraz jest porządek. Akumulator kupowałem chyba rok temu. Działa bez zarzutu. Ładowanie w porządku. Kiwaczka, wszystkie kalemitki wahacza nabite nowym smarem. Olej w lagach wymieniony przed sezonem. Jedna laga zaczyna się pocić. Hamulce przód w porządku, tył tarcza lekko sfatygowana ale robi robotę. Napęd ok, smaru nie żałowałem. Jest jeden kluczyk do stacyjki. Nie pasuje do wlewu paliwa. Nie ma schowka na narzędzia. Zdjąłem bo i tak nie było zamykania do niego. To tyle. Wygląd zewnętrzny widać na zdjęciach. Na życzenie mogę nagrać filmik jak odpala czy jakieś dodatkowe foty wybranych szczegółów. Gratis kufer duży lub mały do wyboru.
    Co bym przy niej zrobił jeszcze oprócz powyższego...
    -Na pewno ślizgacz łańcucha i rolki. Posypało się w czasie drogi na Frombork .
    -Opony. Mają jeszcze zapas bieżnika i trzymają na suchym i czarnym ale to stare kapcie z 2005r.
    -Manetki. Jebane nie wygodne i wygląd virago a nie xtz. Dobrze, że nie mają frędzli jeszcze.
    -Siodło do przeróbki .
    Mój nr telefonu: 66 trzy trzy trzy cztery cztery cztery 0.
    Zdjęcia:
    IMG_4799.jpgIMG_4800.jpgIMG_4801.jpgIMG_4802.jpgIMG_4805.jpgIMG_4806.jpgIMG_4807.jpgIMG_4808.jpgIMG_4809.jpgIMG_4812.jpgIMG_4813.jpgIMG_4814.jpgIMG_4815.jpgIMG_4816.jpgIMG_4817.jpgIMG_4818.jpgIMG_4819.jpgIMG_4820.jpg
    Ostatnio edytowany przez Paluch; 3866. Powód: Dopisałem coś

    #2
    No nie żartuj...

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez orzelekNGI Zobacz posta
      No nie żartuj...
      Nie dramatyzujmy. Wątpie by ktoś zadzwonił . Jak mówiłem wystawiam narazie tylko tutaj no i może na FAT. Jak nie pójdzie to zostanie u mienia .

      Komentarz


        #4
        Do końca tygodnia promocja 4100+ flacha. Od poniedziałku 4100+ dwie połówki jarzębiaka !

        Komentarz


          #5
          Witam. Ponownie. Teresa uszkodzona. Najprawdopodobniej coś dupło w sprzęgle. Biegi wchodzą ale na jedynce po odpuszczeniu sprzęgła szumi. Nie mam czasu na zabawę i naprawy. Jeśli ktoś chce się tym zająć sprzedam za uwaga: 3000 zł+ 0.7 dobrego napitku. Dodam, że do czasu awarii moto sprawne i w użyciu. Reszta motocylka tj silnik, zawiecha, ekektryka itd. bez zarzutu. Na razie daje ogłoszenie tylko na forum. Może ktoś przygarnie. Pzdr. I życzę udanego sezonu.

          Komentarz


            #6
            Paluch, w niedzielę planuję trasę wzdłuż Warty do Konina, to może popołudniem zahaczyłbym o Ciebie.

            Komentarz


              #7
              Spoko. W sobotę mam szkolenie strzeleckie w Pleszewie i jak się da załatwić w jeden dzień to w niedzielę po południu będę w chacie i zapraszam.

              Komentarz


                #8
                Pablo nie ma nas w domu. Dzień Minionka w Koninie

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
                  Witam. Ponownie. Teresa uszkodzona. Najprawdopodobniej coś dupło w sprzęgle. Biegi wchodzą ale na jedynce po odpuszczeniu sprzęgła szumi. Nie mam czasu na zabawę i naprawy. Jeśli ktoś chce się tym zająć sprzedam za uwaga: 3000 zł+ 0.7 dobrego napitku. Dodam, że do czasu awarii moto sprawne i w użyciu. Reszta motocylka tj silnik, zawiecha, ekektryka itd. bez zarzutu. Na razie daje ogłoszenie tylko na forum. Może ktoś przygarnie. Pzdr. I życzę udanego sezonu.
                  Obniżka. Raczej ostatnia 2800zł + 0,5l wódki. Przycisnęło mnie ale za darmo nie oddam.
                  Wstawiam też na Oleiksa. Tam cena 4 stówy wyższa.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
                    Obniżka. Raczej ostatnia 2800zł + 0,5l wódki. Przycisnęło mnie ale za darmo nie oddam.
                    Wstawiam też na Oleiksa. Tam cena 4 stówy wyższa.
                    Rezerwuar do niedzieli. Jak nie pójdzie to nadal aktualne.

                    Komentarz


                      #11
                      zainteresowany , da sie tym wrócić na kołach jak coś ?

                      Komentarz


                        #12
                        No cóż już wiesz, że nie . Miło było poznać Zachar. Temat pozamiatany. Teresa pojechała do Łodzi. Mam nadzieję, że Teresa będzie służyć nowemu panu. Już wiem, że lepiej trafić nie mogła.
                        Temat do zamknięcia.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
                          Teresa pojechała do Łodzi.
                          Pablo?

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X