Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plany na 2017 rok - dołączę się :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Ok. Jeszcze tylko przeserwisuje gazniki i wrzuce nowy rozrzad do babci teresy i będziemy ogarniać temat ! Jestem jak najbardziej za, tylko żeby babcia teresa dała rade bo to będzie moj dziewiczy wyjazd na niej bo mam od nie dawna ale do odwaznych swiat nalezy

    Komentarz


      #17
      Koledzy używajcie polskich "ogonków", bez nich Wasze posty są trudno czytelne.

      Komentarz


        #18
        Radar, nie miej za złe, przyzwyczajenie, postaram się, ale to trudne

        Komentarz


          #19
          Lopez, Teddy jesteście w stanie oszacować termin wyjazdu. Chętnie bym się przykleił do wycieczki tylko urlopy muszę zgłosić do 20 stycznia we fabryce

          Komentarz


            #20
            Chcialbym koniec maja/poczatek czerwca - tak mysle

            Komentarz


              #21
              Ja z wolnym mam łatwiej nie muszę tak wcześnie zgłaszać. Ugadajcie termin do marca kwietnia konkretnie i myślę że załatwie sobie wolne na czas. Mas3 dogadaj termin z teddym. Chyba że też nie musisz tak wcześnie zgłaszać to wtedy się dostosujemy do teddiego i będzie git.

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez teddy-boy Zobacz posta
                Chcialbym koniec maja/poczatek czerwca - tak mysle
                W tym terminie trasa transfogarska może być jeszcze zasypana śniegiem i nieprzejezdna

                Komentarz


                  #23
                  Adam ma racje.Termin trochę wczesny.Karpaty mogą odcisnąć swoje piętno zwłaszcza jak spać w namiotach.Ja planuję koniec czerwca zanim sezon ruszy na dobre.

                  Komentarz


                    #24
                    No to trzeba będzie jakoś ustalić co i jak. Crossmen na ile się wybierasz ? Ja mam ruchome 2 tyg wolnego to chyba taki max a może się okazać że nawet ciut mniej. Wszystko się okaże jak zagadam z szeryfem w robie Póki co jeszcze nic nie wspominam aby go nie denerwować heheh

                    Komentarz


                      #25
                      O 2 tyg mogę zapomnieć,kumple z pracy mnie zjedzą.Myślę że w ciepłą wczesną wiosną gdzieś się spotkamy żeby dociągnąć szczegóły.

                      Komentarz


                        #26
                        Ok. Nie ukrywam że mi też bedzie ciężko z 2 tyg w ciągłości ale zobaczymy. Najwyżej się odczepimy i wrócimy wcześniej heheh Tak jak mówisz wiosną trzeba dogadać temat.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X