Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Plany na 2017 rok - dołączę się :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Plany na 2017 rok - dołączę się :)

    Hej Gdyby ktoś planował jakiś wypadzik gdzieś dalej w okresie wakacyjnym lub w okolicach tego czasu chętnie wezmę urlop i się dołączę do wyprawy. Szczerze zaczynam dopiero "dalszą" przygodę motocyklową,( zmieniłem moto na xtz 750 st ) ogarniam maszynę cały czas na sezon aby była gotowa do drogi. Nie wybrzydzam, nie zamulam, problemów raczej ze mną nie ma Wszystko da się przeżyć Gdyby ktoś chciał moja osobę przygarnąć było by fajnie Myślę, że się dogadamy Gdyby ktoś miał jakieś plany/propozycje to ciągnijcie wątek dalej Zawsze można się gdzieś wcześniej umówić, ustawić, spotkać i obgadać temat dlaczego chcę sie dołączyć ? - ponieważ to będzie moja pierwsza dalsza wyprawa i zawsze dobrze jest zaciągnąć języka od bardziej doświadczonych owszem mógłbym sam jechać.........ale w grupie zawsze raźniej a przede wszystkim - weselej ! Pozdrawiam Jurek !!!
    Ostatnio edytowany przez lopez20; 4342.

    #2
    Ja też jestem zainteresowany. Pozdrawiam

    Komentarz


      #3
      Witam, z chęcią wybrał bym się w 2017 w okolice jeziora Bajkał i Mongolii albo w stronę Kirgistanu, Tadżykistanu Uzbekistanu Turkmenistanu.

      Komentarz


        #4
        Ja planuje Włochy ,Grecje w czerwcu jak by co!

        Komentarz


          #5
          No to elegancko masz jakies przyblizone plany mniej wiecej co gdzie i jak ? Wiem ze jeszcze kupa czasu ale.pytam z ciekawosci moze masz juz jakies plany trasy itp

          Komentarz


            #6
            Czekałem na taki temat.Jak zdrowie dopisze to jestem chętny na wyprawę.Cały czas mam w głowie Rumunie i raczej będę starał się tam wybrać.

            Komentarz


              #7
              Planuje polnocną Rumunie, ewentualnie gdzies te rejony. Chetnie znajde wspoltowarzyszy wyjazdu. Bez hardkoru, szutry i lekki off, namioty. Transport do dogadania, czy na kolach czy np bus/przyczepa

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez teddy-boy Zobacz posta
                Planuje polnocną Rumunie, ewentualnie gdzies te rejony. Chetnie znajde wspoltowarzyszy wyjazdu. Bez hardkoru, szutry i lekki off, namioty. Transport do dogadania, czy na kolach czy np bus/przyczepa
                Jeśli bus,przyczepka mogę zabrać swojego GAS gas wtedy więcej lajtowych tras off.Dostałem od znajomego mapy z Enduromani + mapy na płycie do GPS.Namioty ok,minimum kosztów za noclegi.Więcej jazdy

                Komentarz


                  #9
                  Dokladnie tak, minimalizacja kosztow, a poza tym to po prostu lubie taki klimat, namiot, zarcie z ognicha. Oczywiscie w razie kleski pogodowej jakas kwatera zawsze sie znajdzie.
                  Niestety nie posiadam busa ani haka w aucie, wiec transport zalezny ile osob bedzie

                  Komentarz


                    #10
                    teddy, też myślałem o rumunii. Myslę, że to dobry temat do podjęcia. Wszystko jest do dogadania. Myślałem żeby tam polecieć na kołach jeśli ktoś był by chętny Wydaje mi się że ekipa się zbierze namiot, żarcie na butli , ognisko itp - jak najbardziej wskazane przecież w tym cała przyjemność
                    Ostatnio edytowany przez lopez20; 4342.

                    Komentarz


                      #11
                      Ja planuje 3/4 tygodniowy wyjazd startujący w połowie sierpnia. Wstępny plan Ukraina-Rumunia-może Bułgarii kawałek- Albania-Czarnogóra. Oczywiście będzie ewoluować ta trasa Obecnie jedziemy na 3 motocykle Teresa , Trampek, GS. Jak coś to pisz

                      Komentarz


                        #12
                        Wszystko wporzo ale 4 tygodni to raczej nie dostane wolnego...więc klapa po całości

                        Komentarz


                          #13
                          Jeden gość wraca po 2 a drugi po 3 tygodniach więc do wyboru Wszyscy siedzimy w Krakowie i co jakiś czas będziemy się spotykać

                          Komentarz


                            #14
                            Oki to bedziemy w kontakcie

                            Komentarz


                              #15
                              Lopez to zapraszam do Rumunii, mozna oczywiscie na kolach, ja po prostu myslalem by oszczedzic na podrozy i szybciej przemiescic sie do celu, ale wszystko do dogadania.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X