Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

IX Spotkanie XTZ Club 02-04.06.2017, sosnowka.com

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Jasne.

    Podczas Pustynnej Burzy coś tam kminiliśmy... pierwsza rzecz to termin - może kwiecień...

    Komentarz


      #17
      panie/panowie
      a może coś w centralnej Polsce?? ja z Wro będę miał kawał drogi, są piękne tereny nad jeziorami w okolicach Leszna, Gniezna taki Powidz
      dla mnie wyjazd na Mazury to już wyprawa, ale w razie czego się dostosuję

      Komentarz


        #18
        chętnie.

        jeszcze jakby ktoś ogarniał*pojezierze gostynińskie to też było by spoczko.
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez ketrab Zobacz posta
          panie/panowie
          a może coś w centralnej Polsce?? ja z Wro będę miał kawał drogi, są piękne tereny nad jeziorami w okolicach Leszna, Gniezna taki Powidz
          dla mnie wyjazd na Mazury to już wyprawa, ale w razie czego się dostosuję
          Jesteś chętny na organizację? Jeśli tak to nie ma sprawy.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
            chętnie.

            jeszcze jakby ktoś ogarniał*pojezierze gostynińskie to też było by spoczko.
            Ale co tu ogarniać. Kontakty do ośrodków są w internecie, na mapie można trasę palcem wyrysować, sprawdzić w weekend czy jest przejezdna i tyle.

            Dobrą miejscówką w "centralnej" Polsce jest też Zalew Sulejowski i okolice.

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez ketrab Zobacz posta
              panie/panowie
              a może coś w centralnej Polsce?? ja z Wro będę miał kawał drogi, są piękne tereny nad jeziorami w okolicach Leszna, Gniezna taki Powidz
              dla mnie wyjazd na Mazury to już wyprawa, ale w razie czego się dostosuję
              eee traskę z Krakowa do Fromborka opitoliliśmy i fajnie było poza paroma drobnymi incydentami (sorry Nemo )


              Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
              na mapie można trasę palcem wyrysować, sprawdzić w weekend czy jest przejezdna i tyle.
              Ostatnio ilość atrakcji i bimbru spowodowała, że to nie było konieczne

              Komentarz


                #22
                Mazury się dobrze kojarzą D

                Komentarz


                  #23
                  Tym razem bimbru będzie więcej...

                  Komentarz


                    #24
                    łojezu już mnie wątroba boli.

                    Na fejsubniu znalazłem "Enduro Mazury". Jeśli z foruma nikogo nie ma z regionu to można by zapytać. Na pewno podpowiedzą gdzie wbijać.

                    Komentarz


                      #25
                      Kurna,zawsze mam daleko.Jestem za. Może Lubuskie dzikie tereny mnogo lasów i jezior.Sporo ośrodków które bez problemów pójdą na układ.http://www.borowazatoka.pl/ to jest link ośrodka nad jeziorem.Rewelacja.No i miałbym 7 km na zlot

                      Komentarz


                        #26
                        solina

                        A mi się marzą Bieszczady ....
                        Papacool

                        Komentarz


                          #27
                          Moze kaszebe ??tam jeszcze nie bylo i jest gdzie polatac szutry

                          Komentarz


                            #28
                            Kaszebe, kaszebe

                            Komentarz


                              #29
                              Każdy będzie wrzucał co mu się marzy i podoba, ale i tak wszystkim nie dopasuje.
                              Pragmatycznie centralna Polska jest "sprawiedliwa" dla wszystkich, a ponieważ jest demokracja to i chyba bez ankiety się nie obejdzie.

                              Aha i żeby nie było, że ja z centralnej to za taką optuję , osobiście wolałbym albo mazury albo lubuskie (np. ze zwiedzaniem MRU).

                              Komentarz


                                #30
                                Dla mnie bez różnicy czy Kaszuby,Mazury ,wszędzie chętnie pojadę ,tylko nie 20-21 .05.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X