Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

IX Spotkanie XTZ Club 02-04.06.2017, sosnowka.com

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powiem tak jest duża szansa ze zjadę w piątek do kraju czyli w sobotę rano ruszamy na zlot spotkać stare gęby i poznać nowe ,czyli dojadę po południu w sobotę .

    Komentarz


      Fajnie

      Gdyby ktoś chciał się zabrać - jutro o 8.30 startujemy z Kielc na zlot

      Komentarz


        Jutro? To chyba będzie najdłuższy dojazd na zlot ever
        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

        Komentarz


          Jak ktoś by miał stelaż i kufry do super tenery, to jestem zainteresowany, bo moja żonka nie ma sie w co zapakować na zlot

          Komentarz


            Czeczen.... Na mówiłeś mnie he he he

            Komentarz


              Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
              Jak ktoś by miał stelaż i kufry do super tenery, to jestem zainteresowany, bo moja żonka nie ma sie w co zapakować na zlot
              Jak chce jechać to musi się dostosować, rozwiązanie jest proste
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                Serwus Młodzieży!! Wpadnę Was odwiedzić, bo blisko mam...
                Pozdro milion500
                KoS

                Komentarz


                  Zamieszczone przez Zlot PL+CZ+SK Zobacz posta
                  Serwus Młodzieży!! Wpadnę Was odwiedzić, bo blisko mam...
                  Pozdro milion500
                  KoS
                  No ja myślę
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    Nie wiem jak wy, ale ja mam obowiązkowy punkt programu. TRZECIA POZYCJA na liście atrakcji...
                    NAJDŁUŻSZA DESKA ŚWIATA (Szymbark)
                    Zaledwie kilka kilometrów od Wieżycy znajduje się Centrum Edukacji i Promocji Regionu z wyeksponowaną najdłuższą deską świata wpisaną w 2002 roku do Księgi Guinnessa. Powstała ona z ponad 51 metrowej daglezji. Deska ma 36,83 m i jest dłuższa o 2,76m od poprzedniej rekordzistki z Austrii (1996 r.- deska wyciosana o długości 34,07 m). Deska w Szymbarku znajduje się pod drewnianą wiatą obok stołu (waży 6 ton) noblisty Lecha Wałęsy.


                    A tak na serio...może sobie urządzimy małą rozgrywkę paintballową? Na stronie jest napisane, że takie uciechy są dostępne.
                    Ostatnio edytowany przez michalkow; 4783.

                    Komentarz


                      spoko, niech katemy zakladają te swoje pomarańczowe wdzianka i walimy do nich z kulek
                      Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                      Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez ofca234 Zobacz posta
                        spoko, niech katemy zakladają te swoje pomarańczowe wdzianka i walimy do nich z kulek
                        I kto to mówi? Uważaj żeby Cię w śmigło nie trafili

                        Komentarz


                          hehe. w punkt.
                          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                          Komentarz


                            Można wpaść w odwiedziny na chwilkę w sobotę około 18-19 ?
                            Ja, młody szczyl chciałbym podziękować wszystkim którzy mi tu pomogli w doprowadzeniu Teresy do porządku .

                            Komentarz


                              Panowie /ziomeczki wiadomo czy spanko w pokojach 4x czy 2x? [emoji14]

                              Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Misiek Zobacz posta
                                mam pytanie, będę pierwszy raz na zlocie i chciałbym zapytać co szanowne grono spożywa? tak się składa,że posiadam pewne urządzenie co z wody,drożdży i cukru robi cuda pytanie tylko ile tego zabrać??
                                Witam ... nie wiem czy dasz rade tyle zabrać [emoji23][emoji23][emoji23]jolk

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X