Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

IX Spotkanie XTZ Club 02-04.06.2017, sosnowka.com

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Fajne spotkanie wyszło Nie ma to jak dokopać katondoniarzom w siatę i piłkę nożną

    Komentarz


      Trusek juz napisal w liczbie mnogiej, wiec nie piszę, że dojechałem, ale super się przez weekend z Wami wyczilowałem dzięki i do zobaczania.
      Jarku: jeszcze raz dzięki za ładowarkę (której zapomniałem z domku) => a dzięki pojechaniu po którą zaliczyłem jeszcze wczoraj prom w Gassach
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        Dzięki za spotkanie. Było wyśmienicie. Powrót jak u większości od Gdańska do Torunia deszcz dalej słoneczna spiekota. W sumie w dwie strony i na miejscu wyniosło 1340 km. Do następnego. Pozdrawiam.

        Komentarz


          Skleiłem bez większego polotu krótki film - migawkę ze zlotu, na dźwięk już nie mam pomysłu, oryginalny głos wycięty.

          Komentarz


            Nawet sterowany Benek przy ognisku się załapał na migawkę
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Bez dźwięku nawet fajnie , ale jak by go zrobić na czarno biało i dołożyć dźwięk taśmy filmowej, był by fajny efekt wrzucam jeszcze parę fotek _G107741.jpg_G107742.jpg_G107743.jpg_G107744.jpg_G107745.jpg_G107746.jpg_G107747.jpg_G107748.jpg_G107749.jpg_G107750.jpg_G107751.jpg_G107752.jpg

              Komentarz


                Ale wam zazdroszczę kolejny raz praca mnie uziemiła ,ale może następnym razem

                Komentarz


                  IX Spotkanie XTZ Club 02-04.06.2017, sosnowka.com

                  Ja tez dziękuje za spotkanie.. najważniejsze jest to ze sie spotkaliśmy.. droga do domu spokojna.. Również wrzucam pare fotek
                  Ostatnio edytowany przez Bigmike; 3170.

                  Komentarz


                    IX Spotkanie XTZ Club 02-04.06.2017, sosnowka.com

                    Komentarz


                      Fajne foty , łezka się w oku zakręciła jak zobaczyłem te ledwo poznane ale jak by już długo znane mordy

                      Komentarz


                        Jaki zachwyt wzbudził sprzęt który odpalił......

                        Komentarz


                          .... Tak.... Od pierwszego strzała... Tak bez ssania

                          Komentarz


                            Kierownik odpalałto i moto musiało.

                            Komentarz


                              wczoraj udało mi się wrócić "ze zlotu".

                              dzięki za spotkanie, liczę, że ktmy następnym razem lepiej się postawią w siatkę czy w nogę
                              Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
                              Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X