Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Inne moto warte polecenia zamiast xtz 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Inne moto warte polecenia zamiast xtz 660

    Hej.
    Mam takie pytanie : otóż bardzo bym chciał przed wiosną kupić xtz 660. Chciałbym lekkie i wytrzymałe dual sport aby latać do pracy, krótkie wycieczki a czasem zjechać z drogi (żaden ciężki teren narazie). Co byście proponowali jak nie znajdę w okolicy w cenie 4000-6000? Czy taki na przykład XL 600 od Hondy https://www.olx.pl/oferta/honda-xl-6...5-IDjbmHd.html to dobry pomysł? Co z konkurencji będzie dobre w tej cenie a czego lepiej nie ruszać? A może ktoś będzie chciał sprzedać swoją pewną maszynę porze sezonem? Ważniejsze dla mnie od wyglądu jest aby sprzęt był sprawny mechanicznie i pewny.
    Z góry dzięki za pomoc.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

    #2
    Trampek to idealny osiołek do codziennego używania jak i na wycieczki.
    Na szutrach czuje się jak ryba w akwarium.
    Jednak zapomnij o nim jeśli oczekujesz lekkości czy dynamiki dualsporta. Zwłaszcza jeśli później masz w planach cięższy teren.

    Komentarz


      #3
      Transalp to świetny motocykl! Jeździłem na nim 4 lata i zrobiłem jakieś 20tyś km w zasadzie bezawaryjnie. Sprzedałem i kupiłem ST z jednego powodu. Jestem dość wysoki i zazwyczaj podróżuje z żoną i mój osiołek był ciut za mały;( Zobaczymy jak się sprawdzi ST Ale polecam ci ten motocykl w 100%!

      Komentarz


        #4
        Ja mam 182 cm wzrostu i 100kg wagi. Przez ST rozumiem super tenere czyli ta większą 750 czy jeszcze większą? Ja raczej na początku przynajmniej mało będę podróżował z pasażerem ale czasem się zdarzy. Do czasu aż mi nie ukradli to jeździłem Virago 750 i tam środek ciężkości był nisko więc dobrze się nim manewrowało (na placu egzaminacyjnym 8 robiłem bez problemu z kumplem na plecach :-P).

        Wysłane z Note 4 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


          #5
          Również z czystym sumieniem mogę polecić Trampka (zwłaszcza 600) - pięć lat takiego miałem przed ST750. Wdzięczne moto, proste w prowadzeniu i w obsłudze. Zajrzyj na stronę forum trampkowego - kopalnia wiedzy, a ten handlarz z olx'a ma tam dość dobrą opinię.

          Komentarz


            #6
            Przede wszystkim musisz się zastanowić czego chcesz, to dwa diametralnie różne motocykle. Jeździłeś na jednym i drugim?
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              . Jeździłeś na jednym i drugim?
              No właśnie nie jeździłem na żadnym i dlatego pytam czy ta Honda nie będzie za ciezka w prowadzeniu. Bo z tego co do tej pory wiem to xtz 660 jest lekka i łatwo się prowadzi

              Wysłane z Note 4 przy użyciu Tapatalka

              Komentarz


                #8
                Lżejsza i zdecydowanie łatwiej sie prowadzi od ST750. Ale ani lekka ani najłatwiej prowadząca sie nie jest. Dla mnie świetny kompromis pomiędzy rożnymi zastosowaniami. Ale to wszystko zależy od oczekiwań. Na pewno nie nadaje sie do długich wycieczek z pasażerem.

                Komentarz


                  #9
                  Ja akurat jeżdżę od czasu do czasu trampkiiem a na co dzień 660"tka. To jednak dwie różne maszyny. Oba są w zasadzie bardziej szosowe niż terenowe ale Tereska jest trochę mniej szosowa. Na długich przelotach Honda jest wygodniejsza szczególnie w dwie osoby. Na takie mieszane asfaltowo-szutrowe jeżdżenie lepsza Tereska. Transalp jest też mniej wymagający co do częstości przeglądów.,dluzej wytrzymuje łańcuch ale jest droższy.
                  Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
                  Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

                  Komentarz


                    #10
                    Czołem zajrzyj na forum TA jest pare osób na forum z Siedlec, umów się przymierzysz może przejedziesz i zdecydujesz ,a co do (Tomka )jedziesz w ciemno kilka osób z SDL kupiło od niego moto i skuchy nie było .

                    Komentarz


                      #11
                      Hej. Dzieki za info. Tak też zapewne zrobię. A kojarzycie kogoś z Siedlec lub okolic z xtz 660 abym mógł też zobaczyć jak się na tym siedzi tak aby mieć porównanie. Finanse już ogarnięte i w styczniu powinienem mieć 6 koła na moto. Nie jest to dużo ale może uda się coś znaleźć sensownego w tej cenie. Najbardziej chciałbym kupić od zaufanej osoby bo nigdy motocykla nie kupowałem a słyszałem, że ludzie piszą więcej bajek jak przy sprzedaży auta.

                      Wysłane z Note 4 przy użyciu Tapatalka

                      Komentarz


                        #12
                        No widzisz. Miałem parę miesięcy temu jechać po XR400, małą terefere właśnie do Siedlec. Założyłem sobie, że XTZ660 sprzedam tylko jeśli będę miał okazje kupić sensowną świnkę cztery-setkę. Inne motocykle nie wchodzą w gre. Plan jest wciąż aktualny, wiec kto wie..

                        Komentarz


                          #13
                          To jeszcze zależy ile byś cenił bo ja będę miał 6 tys gdzieś w styczniu i to musi mi wystarczyć na zakup, rejestrację i inne opłaty jeśli będą się kończyły. Może większą sumą będę dysponował w lutym. Ale jak bedziesz w okolicy to chętnie bym obejrzał.

                          Wysłane z Note 4 przy użyciu Tapatalka

                          Komentarz


                            #14
                            Celowałem raczej w marzec-kwiecień. Mnie sie nie spieszy. 660 jest w użyciu często przez moje dziewczę, czasem przezemnie. Urlopy sa jej. Ja wtedy cierpię katusze na XR650R. Przy 660 został mi do dopracowania tylny zawias i regulator który wprawdzie robi co mu nakazano ale wciąż sie grzeje i nie wiem jak to odczytywać . Jak sie fajna XR400 nie znajdzie to tereska dalej zostanie u nas -bo to fajny uniwersalny motocykl.

                            Komentarz


                              #15
                              A ja polecam beemke f650, super mi się na niej wróciło do dwóch kółek po długiej przerwie. Na wiosnę zmieniam na tdmke. Bmke bede wystawiał pewnie w styczniu....

                              wysłane z Nokii 3210

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X