Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[ST 750] Kierownica podwyższona

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [ST 750] Kierownica podwyższona

    Witam

    Poszukuję podwyższonej kierownicy i nie bardzo mogę znaleźć jakikolwiek wątek na ten temat. Jedyne co znalazłem to z ogłoszeń sprzedaży, że są kierownice Renthal i Kyoto. Co byście polecili, zaproponowali? Jaka firma, wysokość, szerokość? Ogólnie dystanse (miękkie, nie pamiętam jak się nazywa ta "pływająca kierownica) między półką a kierownicą już mam, ale to mi nie wystarcza.

    Pozdrawiam

    #2
    Cześć
    mam podwyższoną kupioną na motobazarze, jutro mogę Ci zmierzyć rozmiar i podać. Dałem całe 120 PLN, malowana na czarno proszkowo razem z poprzeczką.
    Przy podniesieniu punktu działania siły, okazało się, że moto nie da się jechać, kierownica chodziła na prawo i lewo przez te gumowe tuleje.
    Dlatego też przerobiłem poprzez obcięcie dolnych części gumowych, dałem grube podkładki przycięte z jednej strony i jest super.

    Komentarz


      #3
      A firmę pamiętasz?

      - - - Zaktualizowano - - -

      Teraz spojrzałem, że nie tu umieściłem wątek, jak coś to poproszę o przeniesienie go we właściwe miejsce

      Komentarz


        #4
        SprawdzÄ™ wieczorem.

        Komentarz


          #5
          Ja mam kiere WRP z podwyższeniami ameliniowymi - przykręconą z ominięciem gumowych tulei. Jest OK idealna pozycja zarówno w siodle jak i na nogach. Mam ją bez rozpórki więc ciężko porównać czy cokolwiek ona daje

          Komentarz


            #6
            Gumowe tuleje już nie raz uratowały mi kiere i pewnie łapy też przy glebie, mają swoje plusy.

            Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


              #7
              A jakie są w ogóle firmy? Lepszych, gorszych cenowo adekwatny do jakości?

              Komentarz


                #8
                Cześć
                podajÄ™ Ci markÄ™ i model kierownicy accel 6061-t6.

                Komentarz


                  #9
                  Co do kierownicy to moge ci polecić firmy afam.

                  Komentarz


                    #10
                    A jak to jest jeszcze z tą wyższą kierownicą, ona jest wyżej bo jest sama w sobie wyższa czy dzięki temu podwyższeniu przy półce?

                    Komentarz


                      #11
                      Spojrzałem na te kierownice WRP i wydają się porządne ale trochę cena wysoka.

                      Jeżeli piszą "WRP TAPER-X GP REP kierownica 28.6 mm tytan wysoka", to 28.6 to jest średnica rury?
                      Ostatnio edytowany przez vcx; 3495.

                      Komentarz


                        #12
                        Takich kierownic jak te accel offroad proponowanych przez Pablo1972 nie polecam,niskie i podczas jazdy ma się wrażenie że to kij od miotły a nie kierownica,sa niewygodnie wyprofilowane i jeśli się chce mieć wysoką kiere to trzeba jeszcze dołożyć podwyższenia a to kosztuje a w sumie jest gorsze od oryginału,jeśli VCX chcesz mieć wyższą kiere to kup na allegro tommaselli enduro 259 cena nie całe 150zł,jest wyższa i szersza jak oryginał a do tego bardzo ergonomicznie ukształtowana.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez guliwer Zobacz posta
                          Takich kierownic jak te accel offroad proponowanych przez Pablo1972 nie polecam,niskie i podczas jazdy ma się wrażenie że to kij od miotły a nie kierownica,sa niewygodnie wyprofilowane i jeśli się chce mieć wysoką kiere to trzeba jeszcze dołożyć podwyższenia a to kosztuje a w sumie jest gorsze od oryginału,jeśli VCX chcesz mieć wyższą kiere to kup na allegro tommaselli enduro 259 cena nie całe 150zł,jest wyższa i szersza jak oryginał a do tego bardzo ergonomicznie ukształtowana.
                          Ale piszesz bo masz czy Ci się wydaje? Używam i wszystko jest ok.

                          Komentarz


                            #14
                            Podwyższenie kiery mam 5cm, ale jak stanę na stopkach to jestem bardzo pochylony w bardzo niewygodnej pozycji. Wzrostu mam 185 cm, tak jak pisałem podwyższenie mam 5 cm i oryginalną kierownicę.

                            Komentarz


                              #15
                              Moja to około 10 cm wyżej, mam 195 cm i ta kiera wymusza dla mnie pozycję typową dla enduro, lekkie pochylenie ku przodowi z lekko zgiętymi kolanami.
                              Wiadomo, że setek km zrobić się tak nie da, ale poza tym ok.

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X