Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rajd pałuk 22 Kwietnia 2017

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Rajd pałuk 22 Kwietnia 2017

    Witajcie !
    Zapraszam na VIII edycję Rajdu Pałuk!
    Dwie trasy do wyboru . Łatwa i trudna !
    Zapisy na www.tiris.pl
    Do zobaczenia na starcie !

    #2
    A czy ktoś wyjaśni na czym polega trudna i łatwa? Z tej strony nie wynika nic. Musicie koniecznie rozbudować opis rajdu.
    Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
    Adwenczur Klab FB
    Adwenczur Klab w sieci

    Komentarz


      #3
      Cały czas pracujemy nad stroną. Poprawimy to.
      W skrócie:
      Rajd Pałuk - dwie trasy - asfaltowa dzielona na dwie kategorie : łatwa i trudna:
      Łatwa : 100 % asfaltu w asfalcie ; dedykowana dla ścigaczy czoperów ect. oraz :
      Asfaltowa trudna : czyli dedykowana dla ciężkich enduro oraz dual sportów. Na trasie będą szutry oraz drogi polne, którymi trzeba będzie dojechać do zadania.
      Jednak na co stawiamy na rajdzie najbardziej to są zadania. Nie znajdziecie takich na żadnych innych rajdach w Polsce !
      Pozdrawiam i zapraszam !

      Komentarz


        #4
        Bym się wybrał z bratem, ale jego kawałsraki kle 500 ma 3kw za dużo na A2 (a wymagania mówią jasno) może na następną edycję się uda

        Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


          #5
          KOZU !!!!
          Nie załamuj mnie ! Chcesz opuścić najlepszy rajd w sezonie w Polsce ? Najlepsze zadania na trasie ? Najfajniejszą żeńską obsługę zadań ? Najlepszych uczestników z trasy łatwej i trudnej ? ??
          Masz czas jeszcze aby coś zakombinować z tym KLE )))

          Komentarz


            #6
            Brat pełnego A nie da rady teraz zrobić, a innego wyjścia nie widzę

            Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


              #7
              Sam byłem na RP 2017 jeszcze na mz-cie , ale uwierzcie, nie widziałem niezadowolonej osoby po rajdzie Były chyba 2 ST, dużo trampków, kilka afryk, i innej maści maszyn. Raczej większość enduro. Naprawdę organizacja świetna i dopracowana (na pewno lepiej w realu niż na stronie ) i świetne zadania. Mam nadzieję, że do zobaczenia w 2018.

              Komentarz

              Pracuję...
              X