Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour II 30.06-02.07.2017

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zamieszczone przez mas3 Zobacz posta
    advx zapowiada się bardzo X
    e tam ,jak zwykle lajtowo
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    Komentarz


      #32
      Przemo myślę,że żurawie pokażą Ci bród w tej sadzawce.Bo to co słychać to chyba ich klangor.

      Komentarz


        #33
        Tak jest - to klangor Nawet czapla biała się trafiła Bród się znajdzie - "kaczki jak tam spacerowały to wodę tylko do połowy skrzydeł miały"

        Komentarz


          #34
          Mnie też w niedziele pewne niedogodności załąpały jak pojechałam za czeczenem to nurt strumyka mnie sciągnął i zakończyłam jazdę przebierając się w spodnie , skarpety i buty Erniego

          ktm.jpg

          (kto ma fb: filmik

          Komentarz


            #35
            ST do połowy powinna wjechać....

            - jedno z zadań na trasie.

            Komentarz


              #36
              ha ha, do połowy połowy

              Komentarz


                #37
                Czyli zadaniem będzie zrobienie front flipa?

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez managa Zobacz posta
                  Czyli zadaniem będzie zrobienie front flipa?
                  Jakie ładne określenie! - brzmi profesjonalnie! Ja to określiłem bardziej banalnie - "ryjem w piach"
                  Jeżeli uda mi się dogadać tą piaskownię to będzie zadanie "kto wjedzie" = 5 pkt i w zależności od wysokości 4,3,2,1..... Jak jest wilgotny piach to idzie dobrze - kiedy podeschnie to tak jak widać na filmiku

                  Komentarz


                    #39
                    Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                    Jakie ładne określenie! - brzmi profesjonalnie! Ja to określiłem bardziej banalnie - "ryjem w piach"
                    Jeżeli uda mi się dogadać tą piaskownię to będzie zadanie "kto wjedzie" = 5 pkt i w zależności od wysokości 4,3,2,1..... Jak jest wilgotny piach to idzie dobrze - kiedy podeschnie to tak jak widać na filmiku
                    plus kompensata za rodzaj sprzętu....
                    Czyli dla nas za próbę do próby już 5 pkt

                    Komentarz


                      #40
                      No właśnie, czemu tam podjeżdżasz lekkim ktmem, a nie teresą?

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez managa Zobacz posta
                        No właśnie, czemu tam podjeżdżasz lekkim ktmem, a nie teresą?

                        ... eeee.... jak to ktoś powiedział "opona słaba" ....

                        To ma być na trasie advx - będą tez ciekawsze motywy - na razie woda zimna,błoto wybitnie głębokie więc jeszcze nie ma relacji z przejazdu przez te ciekawsze fragmenty - ale mogę zaręczyć że każdy element trasy przetestuję osobiście motocyklem klasy enduro a teresa,dominator,transalp,africa,gs1200..- a według niektórych nawet DL650 to enduro......

                        Komentarz


                          #42
                          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                          przetestuję osobiście motocyklem klasy enduro
                          tylko proszę ciężkim, a nie jakąś lekką czterysetką.

                          Komentarz


                            #43
                            Jak tam przygotowania bo Ja niecierpliwie czekam już tylko 1,5 tygodnia :happydancing
                            Na tą chwilę walczę z przednim kołem, okazało się że trzeba je wycentrować ale jak to w starym sprzęcie nie może być za łatwo, szprychy postanowiły nie dać się odkręcić i konieczna jest wymiana kilku. Przy okazji złapania kapcia w tylnym kole po szutrowaniu w ostatnią niedzielę i zdjęciu go wysypało się łożysko w zabieraku. Ale lepiej teraz niż w drodze na Babę Jagę albo na trasie adventure.

                            Komentarz


                              #44
                              4 dni do rozpoczęcia BJT II a ja jeszcze w czarnej dupie moto nie poskładane ,oj będzie gorąco
                              Czy będzie jazda z roadbookiem czy można będzie pobrać ślad na gps ??? Bo z tego co słyszałem to ponoć tylko książka
                              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                              Komentarz


                                #45
                                Składać sprzęty! - ja powoli rozkładam swój.... - na sobotnim teście trasy upierdzieliłem, kierunki połamałem boczek, i urwałem płytę pod silnikiem...

                                Młyn jest niezły - ale powinniśmy się ze wszystkim wyrobić

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X