Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour II 30.06-02.07.2017

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #61
    "Jak podała przed godz. 19 synoptyk TVN Meteo Arleta Unton-Pyziołek, linia nawałnic - front burzowy w gorącej masie powietrza - znajduje się nad środkową Polską: Kielecczyzną i Mazowszem."
    Trzeba będzie wziąć kalosze...
    Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

    Komentarz


      #62
      ...TVN kłamie - Unton-Pyziołek Myziołek-Szczęsna - to już w ogóle dzisiaj nie było tragedii wielkiej z deszczem ale cały czas coś idzie od Łodzi, przewala się przez Małogoszcz i tam zostaje a więc będzie mokro

      Komentarz


        #63
        ADV zmieni się w ADVX jeśli mocno doleje, ciężkie maszyny będą miały trudno.
        Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

        Komentarz


          #64
          Z Dolnego śląska ktoś jedzie poza mną?

          Komentarz


            #65
            Łysy, na liście startowej są trzy osoby z Wrocławia, ale nie wiem zupełnie jakbyś się mógł z nimi skontaktować.. ;-)

            Komentarz


              #66
              Dobra, spakowane co nieco. Nowa oponka z przodu. Byle tylko nie padało w sobotę, no troszkę może popadać ale tylko po to żeby się nie kurzyło

              Komentarz


                #67
                Zamieszczone przez lemur Zobacz posta
                ...wersja All a więc Cola leje się z kranu a Murzyn z rana robi kanapki Majku jak się ciesze że będziesz - to będzie wydarzenie na skalę światową
                LEMUR... dziekuje za komplement [emoji23][emoji23][emoji23]Hehehe tez sie cieszę sie zobaczę twoja mordę [emoji23][emoji23][emoji23]dozobaczenia na miejscu

                Komentarz


                  #68
                  Dziękuję za drugą edycję BJT. Zobaczone nowe twarze i miejsca odświeżone znane miejsca i twarze. Mała prośba - wyciszcie następną razą Rodan o kilka decybeli to łatwiej się będzie rozmawiało pod wiatą
                  Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                  Komentarz


                    #69
                    ....wesoło było, zlot bardzo udany, dziękujemy Czeczenowi, Kaśce, Jacowi i wszystkim organizatorom których ja nie rozpoznałem że to nasi i tym których nasze forum nie zna z imienia ale mieli bardzo znaczny wkład w tą imprezę. Nitka Adwenczer bardzo dobra - trochę za mało błota na trasie bo deszcz się spóźnił, poza tym wszystko wyśmienite, od jedzenia po noclegownie. Jacu proszę dołącz zdjęcia z nocnego melanżu 2 gości.

                    ...co najważniejsze wróciło mi widzenie w HD ale dopiero o 15 - mimo, że dmuchałem na zielono...- zupełnie tego nie rozumiem. Niestety na surround będzie trzeba poczekać bo kapela ostro cięła walczyka chyba do 2 giej
                    Ostatnio edytowany przez lemur; 2828.

                    Komentarz


                      #70
                      Zajefajnie było Wiekszość personalnych podziękowań na FB,
                      a tutaj jeszcze dla Czeczena, Junaka, Lemura i Zbycha, bo Was na FB nie ma
                      Ostatnio edytowany przez sowizdrzal; 369.
                      Sowizdrzał
                      KTM 750 6T
                      Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                      Komentarz


                        #71
                        Ja zrobiłem tylko jedno zdjęcie,


                        szkoda jeszcze że nie zrobiłem zdjęcia z lasu po przejściu stada węży
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #72
                          20170630_224303.jpg20170630_224257.jpg

                          30 czerwca 2017 około 22:00 - powstrzymanie Junak's Brexit - nie ma spania!!!

                          Komentarz


                            #73
                            Było świetnie. Trasa ADV kapitalna organizacja rewelacja. Do zobaczenia za rok

                            Komentarz


                              #74
                              Dzięki za spotkanie.

                              Trasa ADV X moim zdaniem nieco za krótka. Z opinii innych zasłyszałem, że trasa ADV dużo ciekawsza.

                              Do następnego,

                              Grzesiek

                              fotki: https://drive.google.com/drive/folde...E0?usp=sharing

                              p.s. Buty Forma rzeczywiście na sam widok wody robią się mokre w środku..

                              Komentarz


                                #75
                                Fajna zabawa, podzielam zdanie Gienniosa co do długości trasy, ale przeszkody na trasie były Ok. Dzięki organizatorom za całokształt.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X