Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour II 30.06-02.07.2017

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
    Składać sprzęty! - ja powoli rozkładam swój.... - na sobotnim teście trasy upierdzieliłem, kierunki połamałem boczek, i urwałem płytę pod silnikiem...

    Młyn jest niezły - ale powinniśmy się ze wszystkim wyrobić
    Poskładam i dojadę a w sobotę jazda

    Czeczen navi potrzebna czy będą tylko książki ?
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    Komentarz


      #47
      Na trasie adv i road będzie i ślad i roadbook - do wyboru. Natomiast na trasie advx skłaniam się do roadbooka - ma nie być zbyt łatwo

      Komentarz


        #48
        Ok dzięki ,co do wybory trasy to się jeszcze zobaczy ,na co pozwoli sprzęt i możliwości
        Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

        Komentarz


          #49
          Kurcze fajna impreza ale dopiero dziś zobaczyłem ten wątek , rejestracja była do 18 - lista zamknięta

          Komentarz


            #50
            Też się nie mogę doczekać. Sprzęt przetestowany na sobotnim rajdzie Syreny w Warszawie. Prawie 300 km po mieście, nawet w sobotę, potrafi dać w kość. Pilnie potrzebuję odmiany.
            Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

            Komentarz


              #51
              Odmiana będzie

              @Tomek2071 - jeżeli masz wolny weekend to napisz na babajagatour@gmail.com że chcesz wziąć udział w przypadku gdy zwolni się jakieś miejsce - jak coś się trafi to dostaniesz pozytywną odpowiedź.

              Komentarz


                #52
                Powinno się trafić bo kolega złamał rękę i odpuścił.
                Próbuj szczęścia, może się uda.
                ps.
                Z tego co dowiedziałem się przed chwilą to jego syn także nie jedzie, więc to są teoretycznie 2 wolne miejsca o ile już ktoś ich nie zajął.

                Komentarz


                  #53
                  Ja tez się dopiero obudziłem . Fajne spotkanie sie szykuje z checia bym sie wybrał

                  Komentarz


                    #54
                    Ja niestety nie dam rady, właśnie się dowiedziałem że będę miał gości w weekend...- Kurcze sam ich kiedyś zaprosiłem tylko zapomniałem , ale na przyszły rok wpisze babajage w kalendarz.
                    Życzę wszystkim XTZezetom powodzenia i tym na KTM i na MZ

                    Komentarz


                      #55
                      Słuchajcie !!!mialem przyjechać z kumplem, ale niestety nie da rady ze mną przyjechać, także zwalnia sie jedno opłacone MIEJSCE W OPCJI ALL...ktoś Chetny??


                      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                      Komentarz


                        #56
                        ...wersja All a więc Cola leje się z kranu a Murzyn z rana robi kanapki Majku jak się ciesze że będziesz - to będzie wydarzenie na skalę światową

                        Komentarz


                          #57
                          Hmm Lemur. Patrząc z perspektywy zeszłego roku wersja All zapewnia uśmiech Katarzyny oraz Czeczena bezlitośnie wyganiającego na trasę po dmuchnięciu w alkomat
                          Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                          Komentarz


                            #58
                            Właśnie, będzie w tym roku alkomat? Nie żebym dużo pił
                            Pomarańczowa gorączka rośnie... XTZ 660 i LC4 640

                            Komentarz


                              #59
                              ... z tego co wiem na zlocie w tym roku to będą same alkomaty - była nawet opcja, żeby zmienić nazwę zlotu z "Baba Jagi" na nazwę "Zlot Alkomatów"...

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              ... idzie burza - będą deszcze a więc na trasie będzie ślisko - weźcie więcej klamek - trzeba zapytać Junaka na ile klamek przewiduje ten Zlot

                              Komentarz


                                #60
                                Ja jestem chętny. Wysłałem maila kazali mi dokonac wpłaty. A Jak sie rejestruje to mnie wywala ze brak miejsc

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X