Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baba Jaga Tour II 30.06-02.07.2017

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Dzięki wielkie dla całej EKIPY XTZclub !!!!!!!!!! za przyjazd i świetną atmosferę -
    Znów nie było dane posiedzieć i napić się spokojnie..... odrobimy!

    Komentarz


      #77
      Dziękujemy bardzo za możliwość wzięcia udziału w BJT2, organizacja super, trasy jeszcze lepsze, co do uczestników, to wiadomo

      Szczególnie dla Kaski, Jaca i Przema....

      Komentarz


        #78
        XTZ19807818_1475772112462146_900251746_o.jpg




        ...nie wiem kto sobie pozwolił na takie żarty o 3 ciej nad ranem i jeszcze miał odwagę balona rocznicowego przywiązać do anteny wozu transmisyjnego czeczeńskiej telewizji ale duży szacun za odwagę


        ....

        Komentarz


          #79
          Usłyszeli ze czeczen chrapie wiec wiedzieli ze droga wolna
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #80

            ...nie wiem kto sobie pozwolił na takie żarty o 3 ciej nad ranem i jeszcze miał odwagę balona rocznicowego przywiązać do anteny wozu transmisyjnego czeczeńskiej telewizji ale duży szacun za odwagę


            ....
            ten ktoś następnego dnia bał się wychylić nos poza kołderkę.....

            Komentarz


              #81
              Zamieszczone przez lemur Zobacz posta
              [ATTACH=CONFIG]23344[/ATTACH]




              ...nie wiem kto sobie pozwolił na takie żarty o 3 ciej nad ranem i jeszcze miał odwagę balona rocznicowego przywiązać do anteny wozu transmisyjnego czeczeńskiej telewizji ale duży szacun za odwagę


              ....

              Lemur!!!!! .....a kiedy Cię znajdę.... a znajdę Cię!!!!!!!

              Komentarz


                #82


                Giani, faktycznie byłeś na ADVX, byłeś, byłeś...widać jak Twój motocykl....stoi
                Zwracam honor, me oskarżenia nie były słuszne

                Komentarz


                  #83
                  Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                  https://www.youtube.com/watch?v=neQZFBP5f_w

                  Giani, faktycznie byłeś na ADVX, byłeś, byłeś...widać jak Twój motocykl....stoi
                  Zwracam honor, me oskarżenia nie były słuszne
                  Ja nie byłem na żadnym ADVX...
                  Ja byłem się przejechać A, że Przemek powiedział "jedź tam, tam jest tak jak lubisz" to pojechałem
                  I jeszcze bogu winnego kuzyna zabrałem
                  Ale fakt, że duża część osób z naszego domku myślała, że nigdzie nie pojechaliśmy

                  Dzięki wszystkim za fajną imprezę. Szczególnie organizatorom. Gdyby nie wy i wasz rajd, to pewnie nadal bym nie poskładał Teresy.
                  A tak po dłuższej przerwie znowu cieszę się wolnością 2oo.
                  Ostatnio edytowany przez giani; 102.
                  ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                  Komentarz


                    #84
                    Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                    Lemur!!!!! .....a kiedy Cię znajdę.... a znajdę Cię!!!!!!!

                    zaraz zaraz zaraz - nie byłem sam - sam bym nie dał rady ale tak w ogóle to była mała zemsta za to że na pierwszym moim zlocie w Gugnach w 2012r obudziłem się rano przytulony do szczęki łosia czy innego diabła tasmańskiego więc jest- 1 : 1 a tam to była twoja robota

                    Komentarz


                      #85
                      Ja również dziękuje za fajny weekend mimo małych obić.. wszystko powoli wraca do normy. Pare zdjeć ode mnie

                      Komentarz


                        #86
                        Giani (a myślałem, że Dżjani i nie ukrywam trochę się zawiodłem ),
                        czy Twoja produkcja śliwkopsychoelektropozytywnogenna jest do nabycia? - oczywiście mówimy tutaj o zamkniętym kręgu nabywców ))

                        Komentarz


                          #87
                          Pozdrawiam. Dzięki za pomoc na Rajdzie. Mateusz from Włocławek. XTZ 660 Wypijemy coś, wierzę!

                          Komentarz


                            #88
                            Dni odliczam do kolejnego BJT... kiedy się zaczną kolejne zapisy?
                            Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X