Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Gażniki z dukati ,tdm 3ld do xtz 750

Junior Member
    Motocykl
    XTZ 750

Domyślnie Gażniki z dukati ,tdm 3ld do xtz 750

Witam jak to jest z tymi gażnikami z tdma i dukati mam zajechane gażniki kopci na czarno jak parowóz i okapca mi lewą świece czy te gazniki podchodza bez wiekszych przerubek czy trzeba coś przekladać ? Tenerka jest po serwisie wymieniony rozrząd wyregulowane zawory , nowe kable wn oraz fajki nowe swiece regulator nowego typu nowy akumulator elektryka sprawdzona kable od silnika do regulatora zlutowane na stale oleju dużo nie paliła i chyba tylko gazniki pozostały bo co innego ?dodam że w gażnikach mam nowe membrany nowe zaworki ssania i zestaw naprawczy oringi i zaworki pływakowe poziom ustawiony według serwisówki tylko te przepustnice mają bardzo duzy luz .

Nie wylewa za kołnierz Avatar marcinjunak
    Motocykl
    KTM 950 ADV, I dream about... little more orange power :)
    GG
    GG: 2320727

Domyślnie

Poszukaj na forum, jest już temat a w nim wszystko wyjaśnione.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz Hidden Content
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy Hidden Content
    Hidden Content

Junior Member Avatar juxtz

Domyślnie

Podpinam sie pod temat, co prawda mi nie kopci ale slyszalem ze po jakis modyfikacjach pasuja od jakiegos ducati gazniki i ponoc i moc lepsza jak i spalanie mniejsze.

Junior Member Avatar juxtz

Domyślnie

Podepne sie jeszcze raz, znalazlem Mikuni BDST38-B111 ale widze ze jest tez -B148 - które lepsze? Czas jednak na zmiane gaźników a nie chce kupić nie tego modelu. Dzieki za odpowiedzi.
    Hidden Content - części nowe i używane do zabytkowych motocykli, części do nowych motocykli, oleje, filtry, narzędzia.
    Zniżka dla XTZClub!

Member
    Motocykl
    XTZ 750 '91

Uprawnienia