Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gażniki z dukati ,tdm 3ld do xtz 750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Gażniki z dukati ,tdm 3ld do xtz 750

    Witam jak to jest z tymi gażnikami z tdma i dukati mam zajechane gażniki kopci na czarno jak parowóz i okapca mi lewą świece czy te gazniki podchodza bez wiekszych przerubek czy trzeba coś przekladać ? Tenerka jest po serwisie wymieniony rozrząd wyregulowane zawory , nowe kable wn oraz fajki nowe swiece regulator nowego typu nowy akumulator elektryka sprawdzona kable od silnika do regulatora zlutowane na stale oleju dużo nie paliła i chyba tylko gazniki pozostały bo co innego ?dodam że w gażnikach mam nowe membrany nowe zaworki ssania i zestaw naprawczy oringi i zaworki pływakowe poziom ustawiony według serwisówki tylko te przepustnice mają bardzo duzy luz .

    #2
    Poszukaj na forum, jest już temat a w nim wszystko wyjaśnione.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Podpinam sie pod temat, co prawda mi nie kopci ale slyszalem ze po jakis modyfikacjach pasuja od jakiegos ducati gazniki i ponoc i moc lepsza jak i spalanie mniejsze.
      www.motoczesci24.com - części nowe i używane do zabytkowych motocykli, części do nowych motocykli, oleje, filtry, narzędzia.
      Zniżka dla XTZClub!

      Komentarz


        #4
        Podepne sie jeszcze raz, znalazlem Mikuni BDST38-B111 ale widze ze jest tez -B148 - które lepsze? Czas jednak na zmiane gaźników a nie chce kupić nie tego modelu. Dzieki za odpowiedzi.
        www.motoczesci24.com - części nowe i używane do zabytkowych motocykli, części do nowych motocykli, oleje, filtry, narzędzia.
        Zniżka dla XTZClub!

        Komentarz


          #5

          Komentarz

          Pracuję...
          X