Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Chorwacja-Węgry, może Grecja czerwiec-lipiec 2017

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Chorwacja-Węgry, może Grecja czerwiec-lipiec 2017

    Poszukuje 1-2 osób na wyprawę: termin do ustalenia ale mysle ze w okolicy czerwca lipca.
    Trasa: Przez Węgry do Chorwacji, może udałoby się zahaczyć o Grecję - to tez do ustalenia.
    Raczej daleki jestem od planowania wielkiego bo to zabiera fan z jazdy. Można wybrać parę miejsc które można lub należy zobaczyć ale nie lubię się trzymać planów tras, miejsc itp.
    Wyprawa niskobudżetowa a więc spanie w namiotach, wieczorem ognisko, stołowanie się za dnia raczej w knajpkach lokalnych, wieczorem raczej własne pomysły na kolacje - więc przyda sie mini kuchenka gazowa. Troche zwiedzania, trasa, zakręty, widoki, fun.

    Gdyby byli chętni to PW.
    www.motoczesci24.com - części nowe i używane do zabytkowych motocykli, części do nowych motocykli, oleje, filtry, narzędzia.
    Zniżka dla XTZClub!

    #2
    I to jest bardzo dobry plan. W sumie to ważne jest to, żeby jechać tą oponą z przodu - do przodu. Reszta i tak po drodze się zmieni. Kierunek jest obrany. I jazda aż dupa zaboli. Reszta do uzgodnienia. Bardzo wstępnie się piszę.

    Komentarz


      #3
      Ile około dni ma to potrwać ? Bo zmieniam pracę od marca i nie wiem czy wysępie tyle urlopu i nie ukrywam że dla mnie lipiec byłby lepszy. Ale wszystko do dogadania przecież ! Namiot i ognisko to podstawa ! pozdr

      Komentarz


        #4
        Termin rzecz umowa, poznalem z okolic wroclawia 3 osobową grupę ktora w czerwcu planuje leciec tez do chorwacji na moto ale oni po 300 km max dziennie.
        Ile dni potrwac? Hmmm... z 1,5 dnia jazdy w jedną i 1,5 dnia na powrót + 3-4 dni na miejscu, licze koło 10 dni dla pewnosci.
        www.motoczesci24.com - części nowe i używane do zabytkowych motocykli, części do nowych motocykli, oleje, filtry, narzędzia.
        Zniżka dla XTZClub!

        Komentarz


          #5
          jadę na Bałkany bezpośrednio po zlocie. Raczej nastawiam się na Serbię/Rodopy/północną Grecje/południową Albanię i Macedonię. I pewnie jakiś punkt w Bośni. Chorwacja średnio mnie interesuje, Czarnogórę lubię, ale byłem wiele razy, w Bośni widziałem masę rzeczy ale znajdę coś jeszcze.

          z racji zmiany motocykla na lekki nastawiam się znacznie bardziej offowo niż do tej pory, niemniej Słowację i Węgry (i Polskę) traktuje jako dojazdówkę - bocznymi drogami, bo nie lubię autostrad, ale w opór do przodu, bez zwiedzania, etc. Jeżeli będzie nam się kleić pomysł na wyjazd podczas zlotowego ogniska, chętnie przygarnę JEDNĄ osobę.
          Ostatnio edytowany przez ofca234; 2529.
          Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
          Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

          Komentarz


            #6
            Na czym sprawa stanęła ? jakieś newsy ? Zmiany ?

            Komentarz


              #7
              Ja tez na początku czerwca chce sie wybrać w kierunku Grecji Włoch.

              Komentarz

              Pracuję...
              X