Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Amortyzator tył XTZ 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Dobra odświeżam temat
    na nowy amor nie mam kasy i po temacie
    @MZ1106 jak tam wrażenia z jazdy?
    @Prince napisz jak Twoje wrażenia, proszę

    Komentarz


      #17
      Wrażenia bardzo pozytywne moto w końcu przypomina jakieś ciężkie enduro a nie tapczan, co do jady na asfalcie duża poprawa moto znacznie mniej pod-sterowne większa precyzja kierowania w zakrętach, w terenie dobrze wybiera nierówności przestało dobijać na większych dziurach hopkach oraz na asfalcie na progach zwalniających, jazda z pasażerem także nie dobija więc moim zdaniem jak najbardziej warto, SAG wyszedł prawidłowy także wszystko w normie prawidłowo, zakres roboczego ugięcia sprężyny też sie zgadza więc nie bedzie problemów które mogły by sie z tym wiązać, podsumowując biorąc pod uwagę cenę a to co zyskujemy jak najbardziej się opłaca
      Ostatnio edytowany przez mz1106; 4529.
      https://t.me/pump_upp

      Komentarz


        #18
        U mnie okazało się, że podczas jazdy z plecakiem tak amor dobijał, że łańcuch przetarł wąż do zbiornika i cały olej mi wyciekeł z amora kupiłem "nowy" używany i śmigam, nie wiem czy starego nie wysłać do regeneracji i samemu się wziąć za wymianę, nie bardzo mam gdzie i nie wiem czy to nie jest za trudne. Napisz proszę co ze sprężyną tu bardziej chciałbym coś twardego żeby można było z plecakiem i jakimś bagażem pojechać bez ciągania tyłekim po asfalcie.

        Komentarz

        Pracuję...
        X