Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Obrecz tylną 17

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Obrecz tylną 17

    Ale czy musi byc tylna? Mile widziane wszelkie uwagi. Waham sie czy ratować swoją czy kupić, a jeśli tak to co.

    Oferty poprosze na prince49@wp.pl lub PW.

    A komentarze tutaj. Rozpiszmy sie bo już niedługo nie będzie czasu na pisane

    #2
    Nie lepiej 18?

    Wysłane z bagna.

    Komentarz


      #3
      Noooo -kusi mnie . Tylko do tego trzeba by szprychy i opony-których akurat siedemnastek mam zapas na rożne okoliczności przyrody.
      No i budżet chyba mnie nie puści,bo jestem w trakcie remontu tylego zawieszenia. Tam masa tulejek, sworzni, łożysk i każde 100-150zł. Do tego amortyzator pojechał do Peekaesa i kolejny tysiak w ten motocykl pójdzie.

      Komentarz


        #4
        Rozwiń temat czemu amor pojechał, bo nie wiem czy mój się nadaje, czy jeszcze nie

        Komentarz


          #5
          Nie reagował na regulację. Wkurzało mnie jak opada na sprężynie. Tłumić, to raczej tłumił. Ale po ćwierć wieku amor w enduraku wypadałoby prze serwisować. A i ciekawostka jak to powinno działać też zrobiła swoje. O luzach z tyłu i uklepanej sprężynie wiedziałem od dawna. Jak będzie po akcji opiszę. Na razie ślęczę nam katalogami łożysk i tulejek bo ceny w krajowej yamasze są z dupy. No i trochę szprych udało mi sie poluzować w tylnym kole.

          Komentarz


            #6
            Prince, do 3yf pasuje koło 18 od 3aj bez żadnych przerobek, całe koło. Jeśli o części chodzi to stany tylko 😊

            Wysłane z bagna.
            Ostatnio edytowany przez Seb; 3831.

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Seb Zobacz posta
              Prince, do 3yf pasuje koło 18 od 3aj bez żadnych przerobek, całe koło.

              Wysłane z bagna.
              Wiem. tylko bedzie jeszcze starsze od mojego- czyli pewnie znów korozja. A rozplatać i tak trzeba bo jednym z powodów rozplatania aktualnej felgi jest chęć posiadania obydwu czarnych anodowanych felg.

              Masz kogoś w stanach kto by ogarnął zakupy i przesłał do nas?

              Komentarz


                #8
                A co tam ogarniać? Daj znać na priv, co konkretnie potrzebujesz kupić, numery cześci, poszukamy, czasem w EU da się trafić "leżaki", a jak nie trafimy w EU, to pociagniemy zza wody.

                Wysłane z bagna.

                Komentarz


                  #9
                  Chyba rzeczywiście trzeba będzie sprowadzać ze stanów. Jestem po wizycie w sklepie Brando na cypryjskiej.Sklep niby specjalizuje sie w łożyskach i uszczelnieniach. Pytam o tuleje bieżni wewnętrznych(łożysk igłowych)- nie znają się, nie sprowadzają, nie sprzedają. O łożyska ślizgowe- nie znają sie, nie prowadzą, nie sprowadzają. Normalnie szczeka mi spadła. Przez tyle lat zajmowana sie tematami motoryzacyjnymi pierwszy raz spotykam sklep z łożyskami który nie zajmuje się łożyskami. Poziom obsługi u sprzedawców wciąż jeszcze potrafi zaskoczyć.

                  Seb moja listę zamówień ze stanów otwiera to : http://www.ebay.pl/itm/Honda-XR650R-...AAAOSwDlBTwCPa
                  I chodzi o opłaty przesyłkowo-celne. Dlatego potrzebny jest ktoś na miejscu.

                  Komentarz


                    #10
                    Pisałeś do nich czy mogą wysłać do Pl? Ominięcia cła nie zagwarantuje Ci nikt, czy ktoś nasz tam, czy sprzedawca amerykański. Jak bardzo Ci się spieszy? Bo zdecydowanie najtaniej byłoby dołożyć to do dużej palety niż słać osobno. Mam kumpla który regularnie ciągnie z USA części samochodowe, ilości paletowe, trochę się czeka, ale warto z tego co wiem. Mogę zapytać jeśli chcesz?

                    Wysłane z bagna.

                    Komentarz


                      #11
                      Pytaj. Akcja może trwać 2 miesiące i dłużej.

                      Komentarz


                        #12
                        Ok

                        Wysłane z bagna.

                        Komentarz


                          #13
                          Prince, priv

                          Wysłane z bagna.

                          Komentarz


                            #14
                            Seb myślę nad tym

                            Temat zamykamy. I dalsze dywagacje przenoszę tu http://www.xtzclub.pl/threads/11895-XTZ-660-92r-Princa

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X