Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kupię uszczelki góra i inne.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [660] Kupię uszczelki góra i inne.

    Witam, może ktoś ma na zbyciu niewykorzystane nowe uszczelki na górę silnika, nie pali mi się z ich kupnem, a może komuś zalegają..

    Do tego potrzebowałbym śrub do manetek z zamontowanymi handbarami. Po zamontowaniu ich musiałem robić jakąś rzeźbę na tokarce z innych śrub, może są dostępne oryginalne przeznaczone do tego celu?

    Planuję remont głowicy, może ktoś posiada zawory nowe?

    Może coś dorzucę do listy jutro.

    #2
    OT - czy poniższy numer to jest numer oryginału łańcuszka rozrządu?

    94591-40126

    Komentarz


      #3
      "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

      Komentarz


        #4
        Dzięki, mam dostęp kupić taki za 150zł, tylko nie mogłem go po katalogu znaleźć tym rosyjskim.

        Komentarz


          #5
          Tak. Ode mnie ;] Ale co ja się będę wtrącał jak już podałem Ci numer katalogowy.

          Komentarz


            #6
            Potrzebuję także lewy króciec ssący, od strony wajchy zmiany biegów.

            Posiada ktoś nowe prowadnice zaworowe? Albo jeden stary w dobrym stanie? Mam pewien plan.

            Komentarz


              #7
              Lewy od mechanicznego gaźnika mam chyba sprawny- kupiłem nowa parę bo zepsułem prawy. Mogę popatrzyć. Ale szybsze decyzje w sprawie łańcucha byłyby mile widziane

              Komentarz


                #8
                ok, daj znać, może wezmę komplet.

                Jestem na etapie rozbiórki motocykla. Chciałem zrobić remont głowicy, lecz nie produkują zamienników prowadnic zaworowych, a kpl kosztuje w serwisie ok 1300zł. Szukam na wzór używkę, w PL gdzieś dorabiają na wzór z litego elementu. Robił ktoś to kiedyś?

                Muszę obmyśleć plan działania, potem plan będzie okrajany przez budżet. Odezwę się na pewno. Chciałbym zrobić komplet, lecz łańcuch chciałem wymienić przy okazji rozbiórki. Może się okaże, że muszę zrobić pierścienie, lub zestaw kupić z tłokiem. 7 lat przejeździłem dopiero, przebieg 20-30 tys. km a łyka jak alkoholik, nie wiem co mnie czeka.

                Gdzie dostać same pierścienie na drugi szlif?

                Komentarz


                  #9
                  Witam ponownie, uszczelki mam. Szukam dalej lewego króćca w dobrym stanie lub bdb. Łańcuszek sobie odpuszczam, nawet nie mam go w połowie regulacji. Ale dzięki Prince.

                  Mam problem z tym spalaniem oleju. Uszczelniacze wyglądają ok, luz w prowadnicach prawie żaden. Cylinder wygląda idealnie, zero rys, progu. Tłok nie ma luzu w cylindrze. Czy warto jednak zdemontować cylinder i obejrzeć pierścienie? Nie mam pomysłu na to spalanie oleju. Nagar aż prawie odpadał z komory..
                  Głowicę zawiozłem do fachowców. Tylko potrzebuję dane, które będą potrzebne do określenia luzów w prowadnicy, nie mogę się tego dopatrzeć, albo mam słaby angielski(serwisówka)

                  Zapomniałbym, potrzebuję wypełnienie zegarów, ten czarny plastik co okala zegary.



                  OT, to jest jakieś akcesorium? Posiada to ktoś u siebie?

                  Ostatnio edytowany przez adamk1990; 114.

                  Komentarz


                    #10
                    Błąd w opisie, to jest chłodnica oleju z "babki"- xt 600 tenere.
                    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                    Komentarz


                      #11
                      Chłodnica oleju jak najbardziej przy XT chłodzonych wiatrem.

                      Potrzebuję także lewy króciec ssący, od strony wajchy zmiany biegów.
                      DSC_0847.jpgDSC_0848.jpg

                      Niestety. Sprawny jednak mam ten drugi od podciśnieniowego.
                      Ostatnio edytowany przez Prince; 2935.

                      Komentarz


                        #12
                        U mnie to wygląda tak samo..

                        Komentarz


                          #13
                          Moto prawie poskładane, można zamknąć.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X