Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[750] Bak cieknie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Bak cieknie

    Cześć,

    chciałem wczoraj sezon rozpocząć bo pogoda się nadawała, a tu dupa - akumulator wyrąbany po 2 miesiącach nie używania no i paliwa ubyło. Przekręciłem kranik na rezerwę, pochechłałem trochę i dupa. pochyliłem się pod kranik po lewej i wężyk co idzie z kranika ciut do góry cały mokry. Nie miało prawa z kranika pociec do góry więc z musiało z z góry gdzieś przepłynąć. Raczej nie ma prawa z gaźnika nic tak polać czyli pada na nieszczelność baku... jeszcze nie rozbierałem ale strzelam, że na szwie.

    I po przydługim wprowadzeniu pytanie: spawać, lutować, kleić czy wypierd... wyrzucić?

    Gdzieś na forum czytałem o cynowaniu baku i że to powinno pomóc. Klejenie też ktoś uskuteczniał żywicami. Szwagier podesłał pastę K2: http://k2.com.pl/naprawy/product/2694-k2-mega-tank

    Uskuteczniał ktoś którąś z metod? Bawić się w naprawianie czy szukać nowego baku?

    #2
    Nie rozbierałeś ostatnio owiewek może? Ktoś ostatnio pisał że jak masz ciut za długie śruby do owiewek i mocno je przykręcisz to wkręcisz się w bak i zrobisz dziure nawet.

    Komentarz


      #3
      Rozbierałem ale to raczej nie stamtąd. Na razie jestem głupi bo teraz jest sucho chociaż od wczoraj nic nie robiłem. Dzisiaj chciałem bak ściągać ale nie ma sensu. Poczekam co się urodzi.

      Komentarz


        #4
        Może jak zatankujesz to przyspieszysz "narodziny"?
        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

        Komentarz


          #5
          Spawać się da. Ale to nie takie proste. i rzeźba. Poszukaj przyczyny. Może być debilna. A jeżeli nie to kupuj. Nie kombinuj

          Komentarz


            #6
            W piątek ma przestać padać to się wybiorę zatankować i pobujam trochę. Mam nadzieję, że badziew się znowu odezwie...

            Komentarz


              #7
              Dokładnie poprzeglądaj. Nagle nic nie cieknie. Nagle to raczej osprzęt - kranik.

              Komentarz

              Pracuję...
              X