Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ukraina 2016 zwiastun

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ukraina 2016 zwiastun

    W zeszłym roku udało się pojechać na Ukrainę minnymi w okolicę Pikuja...
    Był to jeden z ostatnich wypadów na Afryczce , a zarazem pierwszy wyjazd na Ukrainę - wrócę Tam na pewno .
    Ten sezon zacznę na XTZBędę porównywał.
    Relacji jako takiej nie piszę bo pewnie Większość wie jak to jest na Zakarpaciu... głowa ciężka czasem
    Koleżanka skleja filmiki więc zobaczcie jak macie chwilę
    http://www.youtube.com/watch?feature...v=QUbYwBZixC4#!

    #2
    Elegancja Francja! 😊

    Wysłane z bagna.

    Komentarz


      #3
      Widzę zę wiosna nie oszczędziła przywitała błotem

      Komentarz


        #4
        A rzeknij Antoni co spowodowało zmianę XRV na XTZ?
        Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Mondo Cane Zobacz posta
          A rzeknij Antoni co spowodowało zmianę XRV na XTZ?
          10 lat temu rozpocząłem przygodę z "prawdziwymi" motocyklami. Wiedziałem ,że chcę "ciężkie enduro" . Portfel pozwalał na poszukiwania Transalpa, Tengai 'a, XZT660, Dr800Big itp. no i SUPER TENERE - Najbardziej mi się podobała. Pojechałem do znajomego . Miał ładna,pewną sztukę - niestety po przejażdżce stchórzyłem;/ czy dobrze zrobiłem nie wiem.
          Padło na Trampka ... Potem przewinęło się kilka innych- słabszych, mocniejszych motocykli.
          Ostatnia była Afryczka - Po dołożeniu kilku klamotów była świetna. Przejechałem nią ponad 30t km ani razu nie "zakaszlała".
          Niestety i stety po raz 2gi zostałem tatą .
          Potrzebne były fundusze - Afryczka odjechała .
          Długo nie wytrzymałem bez motocykla i za połowę ceny "legendy" mam ST w niezłym stanie i wg mnie w jej najlepszych barwach- Zobaczymy czy się polubimy
          http://www.youtube.com/watch?feature...v=QUbYwBZixC4#!

          Komentarz


            #6
            Zacna historia Antoni. Dziękuję i powodzenia w ujeżdżaniu Tenery.
            Coś mi za bardzo błyszczy, żeby chciało jeździć...

            Komentarz


              #7
              Versys w wersji Enduro... Ciekawe;-)

              Komentarz


                #8
                tu mw cały wyjazd sklejony do 30 minut-
                http://www.youtube.com/watch?feature...v=QUbYwBZixC4#!

                Komentarz


                  #9
                  ....ten pierwszy film bardzo dobry wg mnie - ciekawie poskładany, ciekawe ujęcia inny niż wszystkie filmy, niebanalny, muzyka w nim robi dużą robotę -całość bardzo mi się podoba - Jestem na TAK

                  drugiego jeszcze nie zdążyłem zobaczyć...

                  Komentarz


                    #10
                    Super wyprawa. Bardzo dobrze sie ogląda filmy. Świetna muzyka. Pozdrawiam.........

                    Komentarz


                      #11
                      Nie wiem czy drugi nie lepszy od pierwszego. Obejrzałem cały, od dechy do dechy. Klasa. Bardzo mi się podobało. Widać że to film dokumentujący prawdziwą przygodę, a nie jakieś pitu pitu 😁 muzyka miazga, a jak jeszcze ktoś kmini trochę język, to mamy całokształt klimatu tego kraju, dumy tego narodu i tęsknoty za wyjsciem spod buta cwaniaczka z Kremla...

                      Wysłane z bagna

                      Komentarz


                        #12
                        Antek Bardzo fajne filmy, gratulacje dla montażystki. A co do historii ze zmianą motocykla to jak już pojeździsz Super Tenerą może będzie jakiś miarodajna subiektywna ocena i porównanie co w którym motocyklu jest dobre, lepsze, słabe lub gorsze albo po prostu który motocykl tobie bardziej odpowiada.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X