Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszczelnienie rury chłodnicy przy głowicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Uszczelnienie rury chłodnicy przy głowicy

    Cieknie mi nieco z tej rury co wchodzi w głowicę, przykręcana na 1 śrubę i uszczelniana oringiem.
    Ma ktoÅ› jakiÅ› patent jak to dobrze uszczelnic?

    Dałem tam nieco silikonu RTV koło oringa ale widać nie pomogło.
    Wczesniej było ok ale musialem uszczelke pod deklem rozrzadu wymienic i musialem to ruszyc...
    www.motoczesci24.com - części nowe i używane do zabytkowych motocykli, części do nowych motocykli, oleje, filtry, narzędzia.
    Zniżka dla XTZClub!

    #2
    Ja dałem silikonu i pomogło

    Komentarz


      #3
      Jeżeli wszystko dobrze zamontowałeś, dałeś odpowiedni, nowy oring to powinno nie być problemów. A jeśli są, to wyczyść dokładnie rurkę w miejscu gdzie siedzi oring, wyczyść gniazdo oringu w i musi działać. Czasem oring może źle się ułożyć.

      Komentarz


        #4
        Tak tez zrobilem, oczyscielem calosc i daje nowy oring z mocną uwagą by sie na zawinął i by dobrze leżał + silikon
        www.motoczesci24.com - części nowe i używane do zabytkowych motocykli, części do nowych motocykli, oleje, filtry, narzędzia.
        Zniżka dla XTZClub!

        Komentarz


          #5
          Ja niedawno wymieniałem rozrząd, regulacja zaworów przy okazji no to uszczelki przy okazji. Poprzedniej zimy jak to składałem (na starym oringu) to miałem ogromny problem, bo za każdym razem cieknął płyn (trzy razy to rozbierałem i składałem), aż w końcu dałem silikonu. W tym roku miałem trochę jazdy z oczyszczeniem tego. Założyłem NOWY oring, a żeby już się męczyć z przeciekiem od razu dałem trochę silikonu i za pierwszym razem było szczelne. Może i by nie ciekło jakbym nie dał silikonu, ale wolałem uniknąć przecieku.

          Pozdrawiam...

          Komentarz


            #6
            Cześć, czy można prosić o wymiary oringu? Można kupić zamienik czy tylko org? Dzięki za informację.
            Pozdrawiam.

            Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Robb Zobacz posta
              Cześć, czy można prosić o wymiary oringu? Można kupić zamienik czy tylko org? Dzięki za informację.
              Pozdrawiam.

              Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
              Szukałeś na forum?

              Dobrze by było się na początku przywitać w odpowiednim dziale.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                Szukałeś na forum?

                Dobrze by było się na początku przywitać w odpowiednim dziale.
                Witam, dział odwiedzony. Ślad pozostawiony..[emoji16]

                Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

                Komentarz


                  #9
                  Jak to mówią szukajcie a znajdziecie....
                  oring 18x3.



                  Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

                  Komentarz


                    #10
                    19,8x2,4 x2szt. - takie założyłem.


                    Cały wątek na ten temat: http://www.xtzclub.pl/threads/8895-U...ighlight=oring

                    Komentarz

                    PracujÄ™...
                    X