Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wzmocnienie, łączni lag XTZ750

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wzmocnienie, łączni lag XTZ750

    witam Wszystkich Forumowiczów.
    Zakupiłem miesiąc temu XTZ750, w tej chwili kolego pomaga mi dopieścic ten motocykl, szukam kogoś kto ma do sprzedania łącznik lag, który usztywni zawieszenie, podobno po niewielkich przeróbkach pasuje też z xtz660, coś takiego:
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl


    Bede wdzieczny za pomoc, pozdrawiam.
    Bartek

    #2

    Nie Ty jeden��
    http://www.youtube.com/watch?feature...v=QUbYwBZixC4#!

    Komentarz


      #3
      Szukajcie błotników do XTZ 660, ale cierpliwie - 1 na 30 jest sprzedawany z łącznikiem.

      Komentarz


        #4
        Mam 2 takie łączniki z XTZ660. Jeden oryginalny, drugi wzmacniany z grubszej blachy aluminiowej (bardziej usztywnia zawieszenie). Ori 50 zł, alu 90 zł.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez mishieck Zobacz posta
          Mam 2 takie łączniki z XTZ660. Jeden oryginalny, drugi wzmacniany z grubszej blachy aluminiowej (bardziej usztywnia zawieszenie). Ori 50 zł, alu 90 zł.
          Priv
          http://www.youtube.com/watch?feature...v=QUbYwBZixC4#!

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez mishieck Zobacz posta
            Mam 2 takie łączniki z XTZ660. Jeden oryginalny, drugi wzmacniany z grubszej blachy aluminiowej (bardziej usztywnia zawieszenie). Ori 50 zł, alu 90 zł.
            Priv

            Komentarz


              #7
              2017-03-09 16.51.28.jpg2017-03-09 16.51.18.jpg

              Komentarz


                #8
                cześć, aktualne? jestem zainteresowany oryginałem,pisz na priv, dzieki.

                Komentarz


                  #9
                  Antek, radar… może poczekajcie, aż osoba, której złożona została oferta odpowie? Bo jakoś tak… no wiecie… między tę zakąskę a… umieszczacie się..

                  Komentarz


                    #10
                    @wojtekk
                    Masz zupełną rację.
                    Po prostu przegapiłem, że to @Osbart zaczął wątek - myśłałem, że zaczął @antek112, i że ja jestem drugi, a przy dwóch sztukach to wezmę tę ostatnią....
                    Już się wycofałem z zakupu.
                    Przepraszam @Osbart'a za zamieszanie.

                    Komentarz


                      #11
                      Jeden łącznik poszedł do Osbarta, drugi do Antka.

                      Komentarz


                        #12
                        Spoko, Radar, czekam na łącznik i dobrą pogodę !!!
                        Pozdro!

                        Komentarz


                          #13
                          muszę to napisać bo duszę w sobie. Z całym szacunkiem zarówno dla kupujących jak i sprzedających ale to jest kurna kawał blachy z 5cioma otworami wygięty na kolanie. Wiem, że każda rzecz jest warta tyle ile ktoś jest gotów za nią zapłacić ale to już przesada jest.. z kwasówki w 20 minut by się coś takiego na krawężniku i gwoździem wyrzeźbiło za połowę ceny

                          Komentarz


                            #14
                            ...ja będę robił sobie sam z grubego Alu, jak wyjdzie to umieszczę rysunek na Forum

                            Komentarz


                              #15
                              W moim odczuciu wcale nie jest tak prosto. Fabrycznie ta blacha jest pewnie po obróbce cielnej bo jest sprężysta. Nie wygnie się tego na krawężniku. Taka gięta samemu może nie spełniać swojej roli - przynajmniej nie w tym samym stopniu.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X